Przydatne informacje

Moskitiery 

Jest 29 produktów.

Jeśli masz już dość owadów w swoim domu czy biurze, najwyższa pora, by pomyśleć nad zaopatrzeniem się w moskitierę ochronną tesa® do samodzielnego montażu. W naszej ofercie znajdziesz wiele wysokiej jakości produktów typu – moskitiery balkonowe, a także okienne bądź nad łóżko. Każda w różnych wersjach kolorystycznych i wielkościowych. Idealnym rozwiązaniem dla ludzi spędzających sporo czasu na poddaszu jest doskonale sprawdzający się wyrób – moskitiera na okna dachowe. Jak cała reszta naszego asortymentu, cechuje się prostym systemem montażu i demontażu, niewymagającym przy tym użycia dodatkowych narzędzi. Co więcej, zapobieganie przed oślepiającym światłem oraz promieniowaniem UV zapewnią Ci świetnie zdające rezultat przeciwsłoneczne moskitiery okienne, w tym do okna dachowego. Następnym produktem, umożliwiającym ochronę naszych pociech przed owadami, jest moskitiera nad łóżko dziecięce. Sprawdza się zarówno w domu, jak i w podróży. W swojej ofercie posiadamy również akcesoria do moskitier – rzep i adaptery do ram aluminiowych w dwóch wariantach kolorystycznych oraz najwyższej jakości moskitiery ramkowe, aluminiowe. Przenośne moskitiery ochronne nad łóżka, siatki lamelowe do drzwi balkonowych oraz moskitiery zwijane, przeznaczone do okien z okiennicami lub kwiatami, zapewniają większy komfort dla Ciebie i Twojej rodziny.

Moskitiera - jak dobrać?

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Szeroki zakres asortymentowy dostępnych do samodzielnego montażu najwyższej jakości moskitier tesa® oraz niezbędnych akcesoriów sprawia, że proponowana przez nas oferta wypełnia całkowicie wszelkie oczekiwania w zakresie szczególnej ochrony osób przebywających zarówno w zaciszach domowych, jak i w różnorodnych pomieszczeniach mających charakter miejsca pracy. Dostępne moskitiery do drzwi balkonowych, okienne (w tym na okna dachowe), nad łóżko, ramkowe (aluminiowe) nie tylko skutecznie chronią przed uciążliwymi owadami, ale również przy odpowiednim doborze produktu przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. W przypadku wątpliwości dotyczących wyboru potrzebnej moskitiery zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych specjalistów.

Moskitiery balkonowe i tarasowe

Letnie, nierzadko parne wieczory to czas, w którym nie wyobrażamy sobie zamkniętych drzwi balkonowych. Jest to jednak okres, gdzie uciążliwość z powodu owadów doskwiera nam równie mocno. Dlatego, by zapewnić sobie komfort przebywania, warto przemyśleć zamontowanie odpowiedniej moskitiery balkonowej. W zakres asortymentu tesa® wchodzą moskitiery zabezpieczające przed insektami przeznaczone do samodzielnego montażu. Są dostępne zarówno w formie lameli, jak i ram umożliwiających swobodne wychodzenie, w zestawie z samoprzylepnymi rzepami dokładnie pokrywającymi przestrzeń drzwiową.

moskitiera przeciwsłoneczna

Moskitiery okienne

Niezawodne, a przy tym bardzo praktyczne moskitiery okienne tesa® to doskonała odpowiedź na rosnące potrzeby ochrony domowników, a także pracowników podmiotów gospodarczych i instytucjonalnych przed uporczywymi komarami oraz innymi owadami. Gorące dni i wieczory bez otwartego okna trudno sobie wyobrazić, dlatego wybór moskitiery tesa® mocowanej na rzepy lub w formie ramy montowanej na ościeżnicy okiennej nie tylko przyczyni się do zatrzymania nawet najdrobniejszych insektów, ale również zapewni prawidłową cyrkulację powietrza, a więc stworzy właściwy mikroklimat w pomieszczeniu. Również moskitiery na okna dachowe, mocowane na plastry powerstrips (możliwość zdjęcia przy zamkniętym oknie), doskonale wpisują się w skuteczną ochronę przed uciążliwymi owadami.

moskitiera balkonowa

Moskitiery nad łóżka

Estetyczne, a przy tym skuteczne w ochronie przed uciążliwymi owadami moskitiery nad łóżka tesa® świetnie sprawdzają się nie tylko w domowym zaciszu, ale również w podróży (produkt przenośny - w zestawie funkcjonalna torba typu etui), zwłaszcza w krajach egzotycznych, gdzie insektów jest znacznie więcej. Praktyczne wykorzystanie moskitiery nad łóżka tesa® zapewnia spokojny i zdrowy sen również naszym pociechom, ponieważ ten wyjątkowy produkt może być stosowany nad łóżkami o różnych rozmiarach, tworząc przy tym dekoracyjny baldachim. Wysokiej jakości moskitiera przeznaczona jest do samodzielnego montażu z użyciem samoprzylepnego haczyka tesa Powerstrips®.

Moskitiery ramkowe aluminiowe

Najwyższej jakości moskitiery ramkowe aluminiowe tesa® ukierunkowane na efektywną ochronę przed owadami i zapewnienie właściwej cyrkulacji powietrza (siatka wykonana z włókna CLEAR VIEW o dużej przejrzystości) z powodzeniem znajdują zastosowanie w drzwiach balkonowych jako forma samozamykająca oraz oknach jako element stały niekolidujący z ich otwieraniem. Bezproblemowy i samodzielny montaż ram drzwiowych umożliwiają dedykowane adaptery tesa®. W przypadku ram okiennych ma miejsce unikalny system połączeń, w tym specjalne narożniki eliminujące możliwość ich skręcania pod wpływem wysokiej temperatury powietrza. Widoczna w moskitierach tesa® optymalizacja każdego elementu zapewnia wyjątkową funkcjonalność produktów, a stabilna konstrukcja wykonana z profili aluminiowych odlewanych pod ciśnieniem zapewnia wyjątkową trwałość i wytrzymałość podczas codziennego użytkowania. Wyjątkową estetykę wykonania i efektowny design wspiera możliwość wyboru koloru białego bądź brązowego.

moskitiera okienna