Moskitiery 

Jest 31 produktów.

Jeśli masz już dość owadów w swoim domu czy biurze, najwyższa pora, by pomyśleć nad zaopatrzeniem się w moskitierę ochronną tesa®. W naszej ofercie znajdziesz wiele produktów tego typu – moskitiera drzwiowa, na okno bądź na okno dachowe. Każda w różnych wersjach kolorystycznych i wielkościowych. Idealnym rozwiązaniem dla ludzi spędzających sporo czasu na poddaszu jest kolejny doskonale sprawdzający się towar z naszej oferty – moskitiera na okno dachowe. Jak cała reszta naszego asortymentu, cechuje się prostym systemem montażu i demontażu, nie wymagając użycia dodatkowych narzędzi. Dodatkowo, zapobieganie przed oślepiającym światłem oraz promieniowaniem UV zapewni Tobie świetnie zdająca rezultat przeciwsłoneczna moskitiera okienna. Następnym produktem, umożliwiającym ochronę przed owadami naszych pociech, jest moskitiera nad łóżko dziecięce. Sprawdza się w domu i podróży. W swojej ofercie posiadamy również akcesoria do moskitier – rzep i adaptery do ram aluminiowych w dwóch wariantach kolorystycznych oraz najwyższej jakości moskitery ramkowe wykonane z aluminium.

Przenośne moskitiery ochronne nad łóżko, siatki lamelowe do drzwi balkonowych oraz moskitiery zwijane, przeznaczone do okien z okiennicami lub kwiatami, zapewniają większy komfort dla Ciebie i Twojej rodziny. Za sprawą możliwości wielokrotnego prania siatek, produkty te należą do grona ekonomicznych.

Poradnik

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
Szeroki zakres asortymentowy dostępnych do samodzielnego montażu najwyższej jakości moskitier tesa® oraz niezbędnych akcesoriów sprawia, że proponowana przez nas oferta wypełnia całkowicie wszelkie oczekiwania w zakresie szczególnej ochrony osób przebywających zarówno w zaciszach domowych, jak i w różnorodnych pomieszczeniach mających charakter miejsca pracy. Dostępne moskitiery do drzwi balkonowych, okienne (w tym na okna dachowe), nad łóżko, ramkowe, aluminiowe i z magnesami nie tylko skutecznie chronią przed uciążliwymi owadami, ale również przy odpowiednim doborze produktu przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego. W przypadku wątpliwości dotyczących wyboru potrzebnej moskitiery zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych specjalistów.

Moskitiery balkonowe

Letnie, nierzadko parne wieczory to czas, w którym nie wyobrażamy sobie zamkniętych drzwi balkonowych. Jest to jednak okres, gdzie uciążliwość z powodu owadów doskwiera nam równie mocno. Dlatego, by zapewnić sobie komfort przebywania, warto przemyśleć zamontowanie odpowiedniej moskitiery balkonowej. Najwyższej jakości produkty tesa® obejmują moskitiery do samodzielnego montażu dedykowane do określonych potrzeb letniej ochrony mocowanych z wykorzystaniem samoprzylepnego rzepu zarówno w sposób trwale pokrywający przestrzeń drzwiową, jak i w formie lameli oraz ram umożliwiających swobodne wychodzenie.

moskitiera przeciwsłoneczna

Moskitiery okienne

Niezawodne, a przy tym bardzo praktyczne moskitiery okienne tesa® to doskonała odpowiedź na rosnące potrzeby ochrony domowników, a także pracowników podmiotów gospodarczych i instytucjonalnych przed uporczywymi komarami oraz innymi owadami. Gorące dni i wieczory bez otwartego okna trudno sobie wyobrazić, dlatego wybór moskitiery tesa® mocowanej na rzepy lub w formie ramy montowanej na ościeżnicy okiennej nie tylko przyczyni się do zatrzymania nawet najdrobniejszych insektów, ale również zapewni prawidłową cyrkulację powietrza, a więc stworzy właściwy mikroklimat w pomieszczeniu.

moskitiera balkonowa

Moskitiery nad łóżka

Estetyczne, a przy tym skuteczne w ochronie przed uciążliwymi owadami moskitiery nad łóżka tesa® świetnie sprawdzają się nie tylko w domowym zaciszu, ale również w podróży, zwłaszcza w krajach egzotycznych. Praktyczne wykorzystanie moskitiery nad łóżka tesa® zapewnia spokojny i zdrowy sen również naszym pociechom, ponieważ ten wyjątkowy produkt może być stosowany nad łóżkami o różnych rozmiarach, tworząc przy tym dekoracyjny baldachim. Wysokiej jakości moskitiera przeznaczona jest do samodzielnego montażu z użyciem samoprzylepnego haczyka tesa Powerstrips®.

Moskitiery na magnes

Niezwykle efektywne moskitiery na magnes tesa® to prosty, a przy tym skuteczny sposób ochrony przed wszelkimi owadami. Montowane na rzepy do ościeżnicy drzwi balkonowych umożliwiają bezproblemowe wychodzenie na balkon lub taras, a zastosowane magnesy natychmiastowo łączą lamele w spójną i szczelną całość. Przeznaczone do samodzielnego i bezinwazyjnego montażu moskitiery na magnes tesa® zapewniają odpowiedni przepływ powietrza oraz w znacznym stopniu przyczyniają się do utrzymania właściwej dla domowników temperatury wnętrza.

Moskitiery aluminiowe

Najwyższej jakości moskitiery aluminiowe tesa® ukierunkowane na efektywną ochronę przed owadami i zapewnienie właściwej cyrkulacji powietrza z powodzeniem znajdują zastosowanie w drzwiach balkonowych oraz oknach. Bezproblemowy i łatwy montaż ram aluminiowych drzwiowych umożliwiają dedykowane adaptery tesa®. W przypadku ram okiennych ma miejsce unikalny system połączeń, w tym aluminiowe narożniki eliminujące możliwość ich skręcania pod wpływem wysokiej temperatury powietrza. Widoczna w moskitierach aluminiowych tesa® optymalizacja każdego elementu zapewnia wyjątkową funkcjonalność produktów.

Moskitiery ramkowe

Idealne do ochrony osób przed owadami moskitiery ramkowe tesa® przeznaczone są do samodzielnego i bezinwazyjnego montażu w drzwiach balkonowych w formie samozamykającej się oraz w oknach jako element stały niekolidujący z ich otwieraniem. Stabilne konstrukcje wykonane z profili aluminiowych odlewanych pod ciśnieniem zapewniają wyjątkową trwałość i wytrzymałość podczas codziennego użytkowania. Moskitiery ramkowe tesa® charakteryzują się wyjątkową estetyką wykonania i efektownym designem, a także pewnością uzyskania odpowiedniej dla pomieszczeń cyrkulacji powietrza.

moskitiera okienna