EKSPRESOWA WYSYŁKA!
30 DNI NA ZWROT

Akcesoria do moskitier

Zamontowanie osłon przeciwko komarom i innym owadom wymaga użycia różnych dodatkowych komponentów. Z tego powodu w poniższej ofercie proponujemy różnorodne akcesoria do moskitier. W zależności od wyboru modelu siatki przydać się mogą m.in. takie elementy, jak:

  • haczyki Powerstrips – to produkty wielokrotnego użytku, dzięki znajdującym się w komplecie plastrom, można swobodnie zmieniać miejsce ich mocowania,
  • dwustronne rzepy samoprzylepne – są to elementy wysokiej jakości, pozwalające na przyczepienie moskitiery do futryny okna lub drzwi, nadające się do kilkukrotnego zastosowania,
  • adaptery z zaciskami – zakłada się je w odpowiednich miejscach np. ościeżnicy, zaciska i dokręca  przy pomocy wkrętaka.

Nasze produkty są bezpieczne dla ram aluminiowych, drewnianych czy z PCV. Ich wykorzystanie w montażu moskitier wyklucza konieczność nawiercania otworów montażowych. W przypadku adapterów konkretny model dopasowuje się do grubości ościeżnic drzwiowych lub ram okiennych.

Niezbędne akcesoria do moskitier

Jeśli miałbyś wątpliwości, które akcesoria do moskitier będą odpowiednie do konkretnego modelu siatki, zawsze chętnie Ci doradzimy i pomożemy wybrać właściwe. Pamiętaj, że w razie problemów zawsze możesz zapoznać się z przygotowanymi przez nas filmikami instruktażowymi, które znajdziesz na stronie. Dzięki nim montaż elementów stanie się o wiele łatwiejszy.

Wykorzystując prezentowane w tej zakładce produkty, będziesz mógł samodzielnie założyć osłonę okienną czy drzwiową w domu lub w biurze. Maksymalnie ułatwiamy Ci to zadanie!  Artykuły te są doskonałej jakości, niezwykle trwałe oraz estetycznie wykonane. Znajdziesz u nas wszystkie niezbędne akcesoria do moskitier i zamówisz je w konkurencyjnej cenie z gwarancją szybkiej dostawy. Jeśli szukasz rozwiązania prostego, które można zamontować praktycznie bez użycia narzędzi, postaw na nasze produkty - zamów je już dziś!

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek rosnący

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek rosnący

Wybrane Akcesoria Łazienkowe do -40%!

Uchwyt łazienkowy do wanny bez wiercenia tesa® Draad
Uchwyt łazienkowy do wanny bez wiercenia tesa® Draad
Normalna cena 209,90 zł
Rabat 25%
Cena promocyjna 157,43 zł 127,99 zł
Uchwyt łazienkowy do wanny bez wiercenia tesa® Draad
Uchwyt łazienkowy do wanny bez wiercenia tesa® Draad
Normalna cena 209,90 zł
Rabat 20%
Cena promocyjna 167,92 zł 136,52 zł

TOP