EKSPRESOWA WYSYŁKA!
30 DNI NA ZWROT

Taśmy ostrzegawcze

Tam, gdzie konieczne jest zapewnienie bezpieczeństwa przechodzącym osobom, należy odpowiednio oznakować przeszkody czy różnego typu obiekty. Produktem, który powszechnie wykorzystuje się w tym celu jest taśma ostrzegawcza samoprzylepna tesa®. Taśmy ostrzegawcze samoprzylepne tesa® znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest wyróżnienie określonego miejsca bądź przedmiotu. Produkty te charakteryzują się doskonałą wytrzymałością i są odporne na działanie wody oraz innych czynników atmosferycznych.

Do czego wykorzystać taśmy czarno-żółte i biało-czerwone?

Wersje te są wykorzystywane do oznakowania przestrzeni dla bezpieczeństwa i sprawności pracy. Jeśli pracujesz w służbach porządkowych, budownictwie, logistyce lub w firmie zajmującej się organizacją imprez masowych, doskonale orientujesz się, jak dużo zależy od trwałości tego materiału. Zgodnie z regulacjami obowiązującymi w Unii Europejskiej kolorystyka poszczególnych rolek ma znaczenie informacyjne. Najważniejsze zestawy barw to:

 • żółto-czarna taśma ostrzegawcza do oznaczania miejsc grożących wypadkiem lub kolizją: stopni, progów, niskich sufitów czy przeszkód w ciągach komunikacyjnych;
 • taśma ostrzegawcza biało-czerwona sygnalizująca zakaz przekraczania linii w miejscach usuwania awarii, wykopów czy po wypadkach.

Produkty tesa® charakteryzuje podwyższona trwałość i łatwość obsługi. Każdą rolkę można odwinąć lekko i cicho, bez obaw o splątanie czy sklejenie. Przywiera trwale nawet do powierzchni chropowatych. Można jej używać także na zewnątrz.

Taśmy ostrzegawcze i ochronne

Taśma ostrzegawcza może zostać wykorzystana do znakowania stref zagrożonych wybuchem, oznaczania niebezpiecznych miejsc na budowie, wygradzania miejsc objętych zakazem palenia, identyfikowania wydzielonych obszarów, wyróżniania konkretnych przedmiotów lub miejsc. Nowością jest taśma dystansująca przeznaczona do oznaczenia odstępów między ludźmi, przydatna w handlu czy też usługach w czasie zagrożenia epidemicznego. W naszym sklepie internetowym oferujemy klientom z całej Polski wysokojakościowe taśmy, zgodne z regulacjami EU. W asortymencie znajduje się taśma ostrzegawcza biało czerwona żółto czarna, a tak że taśmy jedno kolorowe– można wybrać idealną opcję, zgodną z konkretnymi potrzebami. Każda taśma ostrzegawcza dostępna jest w atrakcyjnej cenie i cieszy się pozytywnymi opiniami użytkowników.

Produkty 13

na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. Taśma ostrzegawcza bhp tesa® Signal dystansująca 50m x 50mm, biało-czerwona
  Taśma ostrzegawcza bhp tesa® Signal dystansująca 50m x 50mm, biało-czerwona
  Normalna cena 22,90 zł
  Rabat 75%
  Cena promocyjna 5,72 zł 4,65 zł

Produkty 13

na stronę
Ustaw kierunek rosnący

Wybrane Akcesoria Łazienkowe do -40%!

Uchwyt łazienkowy do wanny bez wiercenia tesa® Draad
Uchwyt łazienkowy do wanny bez wiercenia tesa® Draad
Normalna cena 209,90 zł
Rabat 25%
Cena promocyjna 157,43 zł 127,99 zł
Uchwyt łazienkowy do wanny bez wiercenia tesa® Draad
Uchwyt łazienkowy do wanny bez wiercenia tesa® Draad
Normalna cena 209,90 zł
Rabat 20%
Cena promocyjna 167,92 zł 136,52 zł

TOP