EKSPRESOWA WYSYŁKA!
30 DNI NA ZWROT

Uchwyty na papier toaletowy

W prezentowanej tutaj kategorii znajdziesz funkcjonalne uchwyty na papier toaletowy. Zostały one wykonane z metalu chromowanego lub z metalu imitującego stal nierdzewną, zależnie od serii. Dzięki temu są one odporne na wilgoć panującą w łazience. W ofercie znajdziesz zarówno prosty uchwyt, wyposażony jedynie w płytę ścienną (kwadratową albo okrągłą), jak i wieszak na papier z praktycznym, osłaniającym rolkę wieczkiem. Mamy również specjalny uchwyt na zapas papieru toaletowego, na którym możesz umieścić dodatkowe rolki, będące w zasięgu ręki.

Uchwyt na papier toaletowy bez wiercenia

Polecamy zakup akcesoriów łazienkowych dostępnych w naszym sklepie internetowym. Solidny i jednocześnie praktyczny uchwyt na papier toaletowy to niezbędny element wyposażenia każdej toalety, dlatego warto, aby był produktem najwyższej jakości. Sprzedajemy nowoczesne akcesoria tego typu, które przytwierdzane są do ściany, za pomocą wytrzymałego kleju. Są łatwe zarówno w montażu, jak i demontażu, który można wykonać bez ryzyka uszkodzenia ściany – dzięki temu zawsze możesz przenieść je w inne miejsce!

Montaż wszystkich typów dostępnych tutaj wieszaków odbywa się bez wiercenia. To wielka zaleta rozwiązania od tesa®. Pozwala to sprawnie przyklejać akcesoria łazienkowe na wybranych powierzchniach. To nie wszystko! Na wypadek konieczności usunięcia uchwytu i przeniesienia go w inne miejsce, klej da się niezwykle łatwo zdjąć z powierzchni. Nie zostanie po nim żaden ślad! Proponowane przez nas wieszaki na papier toaletowy nadają się do domowych i publicznych łazienek, urządzonych w stylu minimalistycznym.

Zamów estetyczny uchwyt na papier toaletowy

Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas akcesoriami łazienkowymi. Estetyczny i solidny uchwyt na papier toaletowy sprosta oczekiwaniom każdego. Prezentowane produkty doskonale sprawdzą się zarówno w łazienkach urządzonych w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Zapraszamy do wyboru modelu idealnie dopasowanego do potrzeb i składania zamówień – gwarantujemy szybką realizację!

Produkty 17

na stronę
Ustaw kierunek rosnący

Produkty 17

na stronę
Ustaw kierunek rosnący

TOP