Szanowni Państwo od dnia 16 Marca 2020 zawieszamy możliwość odbioru osobistego towarów w naszym biurze przy ulicy Szamotulskiej 40/5 do odwołania - prosimy jednocześnie o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności !

Menu kategorii

Płatki samoprzylepne 

Jest 4 produktów.
Oto kategoria dla tych, którzy uwielbiają dekorować i zdobić dom. Znajdziesz tutaj płatki samoprzylepne, pozwalające na mocowanie lekkich, delikatnych ozdób. Do wyboru są zarówno płatki transparentne, jak i ich ozdobna, kolorowa wersja (niebieska albo różowa).

Te dwustronne płatki od tesa® to alternatywa dla zostawiającej ślady taśmy klejącej lub dziurawiących powierzchnie pinezek. Pozwalają one również mocować kartki, obrazki i zdjęcia na wszystkich suchych i wystarczająco gładkich podłożach, np. szafkach czy ścianie. W asortymencie nie zabrakło także specjalnych, przezroczystych płatków samoprzylepnych, przeznaczonych do klejenia na szklanych powierzchniach. Dzięki nim udekorujesz swe okno lub lustro!

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego miłośników artystycznych aranżacji i sezonowych dekoracji. Zamówione produkty, przydatne do wieszania ozdób, możesz odebrać w Poznaniu (biuro sklepu) lub w progu własnego domu – od kuriera. Jak Ci wygodniej! Odkryj świat, w którym urządzanie domu i jego ozdabianie jest łatwiejsze i szybsze – świat produktów tesa®!
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów