Przydatne informacje

Moskitiery na okna 

Jest 14 produktów.
Wietrzenie pomieszczeń, uchylenie okien przed snem są zazwyczaj nieodzownymi czynnościami wykonywanymi w okresie letnim, ale wraz z nimi pojawiają się w naszych wnętrzach nieproszeni goście. Komary i inne owady stają się dla wielu z nas problemem, a tym samym przyczyną bezsennych nocy. Z pewnością moskitiery okienne tesa® są najlepszym rozwiązaniem, by nie tylko ochronić się przed kąśliwymi insektami, ale również zapewnić właściwą cyrkulację powietrza i jednocześnie odpowiedni dla nas mikroklimat wnętrza. Szczególnie narażone na obecność owadów poddasza mogą być wyposażone w moskitiery na okna dachowe charakteryzujące się systemem montażu na powierzchnie pochyłe. Co ważne, moskitiery do okien dachowych posiadają gumową opaskę umożliwiającą ich swobodne otwieranie i zamykanie. Pomieszczenia z przestrzennymi oknami warto doposażyć w specjalne moskitiery, które skutecznie ochronią przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Natomiast moskitiery ramkowe na okno to wybór stałego i trwałego elementu, który oprócz ochrony zapewni prawidłową eksploatację okien. Charakterystyczna dla okresu letniego potrzeba ochrony wnętrz przed uciążliwymi dla nas owadami, a także przed promieniowaniem słonecznym skutecznie może być realizowana poprzez moskitiery tesa®. Dostępność w ofercie szerokiego asortymentu produktów do okien, w tym wysokiej jakości moskitiery ramkowe oraz zwijane doskonale wypełnią oczekiwania w zakresie komfortu wypoczynku i pracy.

Moskitiery na okno - jak dobrać?
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Moskitiery zwijane

Stały dostęp do świeżego powietrza bez obaw o przedostanie się kąśliwych owadów do wnętrza oraz możliwość bezproblemowego podlewania kwiatów letnich w skrzynkach to niewątpliwe atuty moskitiery zwijanej tesa®. Funkcja swobodnego podnoszenia oraz opuszczania siatki ochronnej wykonanej z materiału odpornego na promieniowanie UV sprawia, że moskitiery zwijane mogą być z powodzeniem stosowane w oknach z okiennicami. Wysokiej jakości produkt tesa® nie nagrzewa się i utrzymuje we wnętrzu właściwą dla przebywających osób temperaturę.

moskitiera zwijana
moskitiera przeciwsłoneczna

Moskitiery przeciwsłoneczne

Wyjątkowym rozwiązaniem dla potrzeb skutecznej ochrony wnętrza nie tylko przed uciążliwymi owadami, ale również przed nadmiernym nasłonecznieniem są moskitiery tesa® na okna, również dachowe z funkcją ochrony przeciwsłonecznej. Co więcej, funkcjonująca po zewnętrznej stronie siatki powłoka aluminiowa odczuwalnie obniża temperaturę powietrza, blokuje szkodliwe dla oczu odblaski oraz eliminuje promieniowanie UV. Zastosowanie przeciwsłonecznej moskitiery tesa® stwarza idealne warunki do pracy przy komputerze lub podczas oglądania telewizji, zwłaszcza wtedy, gdy za oknem bezchmurne niebo i panuje skwar. Produkt wielokrotnego użytku cechuje się prostym i szybkim montażem (system "Easy-on") oraz demontażem (system "Easy-off") bez zabrudzeń i uszkodzeń powierzchni.