30 DNI NA ZWROT
GRATISY DO ZAMÓWIEŃ!

Uszczelka pod drzwi piankowa tesamoll® 0,95m x 25mm

34,90 zł 28,37 zł
W magazynie
ilość sztuk: 235
SKU
05418-00001-02
Przeznaczona do samodzielnego montażu piankowa uszczelka pod drzwi tesamoll® została opracowana tak, aby skutecznie przeciwdziałać zimnym ciągom powietrza i hałasom. Produkt gwarantuje bardzo dobrą odporność na działanie promieniowania UV i czynników atmosferycznych.
Niezwykle praktyczna podwójna uszczelka piankowa dedykowana do drzwi o dużych prześwitach. Została opracowana w ten sposób, aby zapewniać skuteczną ochronę przed przeciągiem, hałasem oraz kurzem. Wypełnia szczeliny do 22 mm. Jest wykonana z wytrzymałej elastycznej pianki w kolorze szarym. Wygodna do wsunięcia pod drzwi, można ją bezproblemowo przycinać nożykiem. Jest bezpieczna dla delikatnych podłóg z parkietu i drewna.

Piankowa uszczelka pod drzwi tesamoll® może być bezpiecznie stosowana do uszczelniania wewnętrznych drzwi drewnianych. Sprawdza się na gładkich powierzchniach, skutecznie chroniąc przed zimnem i kurzem. Jest łatwa w montażu – nie wymaga sięgania po gwoździe i młotek. Może być z powodzeniem wykorzystywana do uszczelniania drzwi wejściowych, pokojowych, balkonowych, tarasowych itp.

Więcej informacji
Wymiary 0,95 m x 25 mm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Uszczelka pod drzwi piankowa tesamoll® 0,95m x 25mm
Twoja ocena