Zmywacz w spray'u do klejów/etykiet tesa® 200ml

60042-00001-00

Zapytaj o Produkt

Zmywacz w spray'u do klejów/etykiet tesa® 200ml

Zmywacz w spray'u do klejów/etykiet tesa® 200ml

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

25,90 zł brutto
21,06 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Efektywny zmywacz przeznaczony do łatwego usuwania pozostałości kleju z powierzchni plastikowych, szklanych i metalowych. Zmywa ślady po taśmach samoprzylepnych, pozostałości smaru, smoły, żywicy i innych zanieczyszczeń. Dzięki formie sprayu dociera do trudnych miejsc. Preparat jest oparty na LIMONENIE. Nie zawiera silikonu i rozpuszczalników chlorowanych.

Dane techniczne
Kolor przezroczysty
Rozpuszczalnik oparty na odaromatyzowana benzyna specjalna, izopropanol, limonen
Propelent oparty na propan/butan
Zalecana odległość rozpylania 20 cm

Specyfikacja

Aplikacja Spray
Masa 200 ml

Opinie

Oceń 
2018-02-22

bdb zmywacz

sprawdził się, rozpuścił resztki taśmy którą podklejony był dywan na panelach, a jednocześnie nie uszkodził laminatu

Oceń 
2017-10-19

Polecam serdecznie!

Nie miałam lepszego rozpuszczalnika do użytku domowego! Nie śmierdzi, a jest skuteczny. Jest też bezpieczny dla plastiku w przeciwieństwie do acetonu. Kupilam bazując na dobrych opiniach i jestem bardzo zadowolona!

Oceń 
2017-08-01

Polecam

Zmywacz jest delikatny, a zarazem skuteczny. Nie ma mocno drażniącego zapachu, nie uszkadza powierzchni, zostawia tłustą powłokę. Jestem zadowolona z efektu, ale tak jak ktoś napisał - nie jest zbyt wydajny.

Oceń 
2017-05-12

Bardzo dobry!

Bez problemu usuwa resztki kleju po taśmie nie niszcząc powierzchni. W moim przypadku byłą to zwykła taśma pakowa, ale po jej odklejeniu zostały duże ilości kleju na emaliowanych grzejnikach. Ten zmywacz dał radę bez jakiekogolwiek uszkadzania powierzchni. Dobrze wydany pieniądz :)

Oceń 
2016-12-12

Polecam

Bardzo skuteczny, klej po taśmach dwustronnych z parkietu zmywa się błyskawicznie. Uwaga, nie działa na powłokę taśmy tylko na sam klej. Jedyny mankament - mało wydajny, przy dużym zapotrzebowaniu jak po remoncie dużego domu, muszę poszukać czegoś bardziej wydajnego.

Oceń 
2016-08-29

Tego szukałam !

Chciałabym się podzielić opinią, bo jestem bardzo zadowolona z zakupionego zmywacza. Jest skuteczny a jednocześnie nie bardzo ostry w przeciwieństwie do różnego rodzaju rozpuszczalników. Nie niszczy plastiku, nie śmierdzi, za co bardzo go cenię. Ma swój specyficzny cytrusowo - chemiczny zapach, ale nie jest on drażniący. Moja rada - jeśli zmywacie nie tylko pozostałości kleju, ale też etykiety czy taśmy, to najlepiej namoczyć to miejsce i zostawić na chwilę, a mniejsza ilość preparatu wystarczy do oczyszczenia powierzchni.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Zmywacz w spray'u do klejów/etykiet tesa® 200ml

Zmywacz w spray'u do klejów/etykiet tesa® 200ml

Napisz opinię

Produkty powiązane