Zmywacz w spray'u do klejów/etykiet tesa® 200ml

60042-00001-00

Zapytaj o Produkt

Zmywacz w spray'u do klejów/etykiet tesa® 200ml

Zmywacz w spray'u do klejów/etykiet tesa® 200ml

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena: 27,90 zł brutto
22,68 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Efektywny zmywacz przeznaczony do łatwego usuwania pozostałości kleju z powierzchni plastikowych, szklanych i metalowych. Zmywa ślady po taśmach samoprzylepnych, pozostałości smaru, smoły, żywicy i innych zanieczyszczeń. Dzięki formie sprayu dociera do trudnych miejsc. Preparat jest oparty na LIMONENIE. Nie zawiera silikonu i rozpuszczalników chlorowanych.

Dane techniczne
Kolorprzezroczysty
Rozpuszczalnik oparty naodaromatyzowana benzyna specjalna, izopropanol, limonen
Propelent oparty napropan/butan
Zalecana odległość rozpylania20 cm

Specyfikacja

AplikacjaSpray
Masa200 ml

Opinie

Oceń 
2018-02-22

bdb zmywacz

sprawdził się, rozpuścił resztki taśmy którą podklejony był dywan na panelach, a jednocześnie nie uszkodził laminatu

  Oceń 
  2017-10-19

  Polecam serdecznie!

  Nie miałam lepszego rozpuszczalnika do użytku domowego! Nie śmierdzi, a jest skuteczny. Jest też bezpieczny dla plastiku w przeciwieństwie do acetonu. Kupilam bazując na dobrych opiniach i jestem bardzo zadowolona!

   Oceń 
   2017-08-01

   Polecam

   Zmywacz jest delikatny, a zarazem skuteczny. Nie ma mocno drażniącego zapachu, nie uszkadza powierzchni, zostawia tłustą powłokę. Jestem zadowolona z efektu, ale tak jak ktoś napisał - nie jest zbyt wydajny.

    Oceń 
    2017-05-12

    Bardzo dobry!

    Bez problemu usuwa resztki kleju po taśmie nie niszcząc powierzchni. W moim przypadku byłą to zwykła taśma pakowa, ale po jej odklejeniu zostały duże ilości kleju na emaliowanych grzejnikach. Ten zmywacz dał radę bez jakiekogolwiek uszkadzania powierzchni. Dobrze wydany pieniądz :)

     Oceń 
     2016-12-12

     Polecam

     Bardzo skuteczny, klej po taśmach dwustronnych z parkietu zmywa się błyskawicznie. Uwaga, nie działa na powłokę taśmy tylko na sam klej. Jedyny mankament - mało wydajny, przy dużym zapotrzebowaniu jak po remoncie dużego domu, muszę poszukać czegoś bardziej wydajnego.

      Oceń 
      2016-08-29

      Tego szukałam !

      Chciałabym się podzielić opinią, bo jestem bardzo zadowolona z zakupionego zmywacza. Jest skuteczny a jednocześnie nie bardzo ostry w przeciwieństwie do różnego rodzaju rozpuszczalników. Nie niszczy plastiku, nie śmierdzi, za co bardzo go cenię. Ma swój specyficzny cytrusowo - chemiczny zapach, ale nie jest on drażniący. Moja rada - jeśli zmywacie nie tylko pozostałości kleju, ale też etykiety czy taśmy, to najlepiej namoczyć to miejsce i zostawić na chwilę, a mniejsza ilość preparatu wystarczy do oczyszczenia powierzchni.

       Napisz swoją opinię !

       Napisz opinię

       Zmywacz w spray'u do klejów/etykiet tesa® 200ml

       Zmywacz w spray'u do klejów/etykiet tesa® 200ml

       Napisz opinię

       Produkty powiązane