30 DNI NA ZWROT
GRATISY DO ZAMÓWIEŃ!

Uszczelki garażowe

Ciągle zakurzone ulicznym pyłem auto? Nieprzyjemne zimno w garażu? Z tesa® problem ten zostanie szybko rozwiązany! Wszystko dzięki praktycznym, bezproblemowo mocowanym uszczelkom do drzwi garażowych. Proponowane w tej kategorii produkty to uszczelki dolne, przeznaczone do zamykania prześwitów pod drzwiami. Tego typu środek zaradczy sprawi, że brud nie dostanie się do pomieszczenia, w którym stoi auto i nie osiądzie na karoserii.


W naszym sklepie internetowym dostępnych jest kilka rozmiarów uszczelki. Wszystkie produkty wykonano z połączenia aluminiowej listwy z włosiem nylonowym. Są to więc praktyczne, wytrzymałe modele szczotkowe, odporne na czynniki atmosferyczne. Raz zamocowane, będą pełniły swoją funkcję przez długi czas, zabezpieczając również podłogę. Taki produkt to idealne rozwiązanie do pomieszczenia, w którym podłoże jest wykonane z PCV albo laminatu. Sprawdzi się także w przypadku parkietu.


Przekonaj się sam, jak uszczelka do bram garażowych może zabezpieczyć Twój samochód – w Poznaniu lub gdziekolwiek indziej – przed niekorzystnymi czynnikami z zewnątrz!

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący