30 DNI NA ZWROT
GRATISY DO ZAMÓWIEŃ!

Klej formowalny tesa® Sugru biały, 3x5g

45,99 zł 37,39 zł
W magazynie
ilość sztuk: 11
SKU
41108-00000-00
Przeznaczony do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych biały uniwersalny klej formowalny tesa® Sugru Original Formula 3 x 5 gramów jest unikalną i pierwszą na świecie masą naprawczą gwarantującą najwyższą jakość łączenia, naprawy, tworzenia, uszczelniania i montażu w obszarze majsterkowania i kreatywności na potrzeby domowego gospodarstwa. Proste zasady użycia kleju obejmują 3 kroki działań:
•      przyklejanie do czystej i suchej powierzchni,
•      formowanie (czas nie dłuższy niż 30 minut),
•      utwardzanie do chwili osiągnięcia formy gumy silikonowej – maksymalnie 24h w temp. 21°C.
 
W przypadku nałożenia cienkiej warstwy masy naprawczej tesa® Sugru Original Formula czas osiągnięcia końcowego efektu ulega skróceniu. Jej aplikacja realizowana w ramach małych i dużych projektów DIY (zrób to sam) na podłożach szklanych, ceramicznych, metalowych, drewnianych oraz z tworzyw sztucznych (z wyłączeniem powierzchni oleistych: polietylen PE, teflon™, polipropylen PP) gwarantuje mocne i trwałe łączenia. Innowacyjna technologia kleju formowalnego tesa® Sugru Original Formula zapewnia nie tylko wytrzymałość na obciążenia do 2 kg na 5 gramów gotowej masy silikonowej, ale również:
•      wytrzymałość na temperatury w zakresie od -50°C do +180°C,
•      odporność na wstrząsy, a także wodę, promieniowanie UV oraz inne czynniki atmosferyczne, co przekłada się na możliwość wykorzystania kleju np. w zmywarce, pod prysznicem oraz na otwartej przestrzeni,
•      izolacyjność elektryczną naprawianych urządzeń elektronicznych z potencjałem elektrycznym nie wyższym od 24 wolt.

Więcej informacji
Masa 3 x 5g
Kolor biały
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Klej formowalny tesa® Sugru biały, 3x5g
Twoja ocena