Jako oficjalny dystrybutor produktów TESA® zapewniamy szeroki wybór profesjonalnych produktów tej uznanej marki i to w niezwykle korzystnych cenach. Dodatkowo, nasi Klienci do każdego zamówienia, którego wartość przekroczy 50,00zł (nie uwzględniając kosztu dostawy) otrzymają do przetestowania darmową próbkę jednego z poniższych produków, które bez wątpienia znakomicie sprawdzą się w każdej firmie czy też gospodarstwie domowym.
Produkty wybierane są losowo, zależnie od aktualnej dostępności. W przypadku braku poniższych produktów Klient otrzyma produkt o zbliżonej wartości.

tasma-montazowa-tesa-powerbond-ultra-str

Taśma montażowa tesa POWERBOND® ULTRA STRONG (2 paski o długości 6,5cm): pozwala na mocowanie różnych ciężkich przedmiotów, cechuje się największym udźwigiem spośród wszystkich taśm montażowych tesa® , posiada dwustronną warstwę klejącą.

plastry-samoprzylepne-tesa-powerstrips-w

Plastry samoprzylepne tesa POWERSTRIPS® WATERPROOF (2 szt.): Plastry przeznaczone do pomieszczeń o dużej wilgotności, idealne do mocowania akcesoriów kąpielowych. Wytrzymują udźwig do 2kg, nie pozostawiają śladów po usunięciu.

platki-samoprzylepne-tesa-tack-60-szt.jp
Płatki samoprzylepne tesa® TACK (20 szt.): Cienkie, transparentne płatki przeznaczone do mocowania różnego rodzaju kartek na gładkie powierzchnie. Płatki wielokrotnego użytku, nie pozostawiają śladów. Przydatne w domu i w biurze.

tasma-biurowa-tesafilm-ecoclear-33m-x-19

Taśma biurowa tesafilm® eco & clear (7,5m x 19mm): Wysokiej jakości taśma biurowa wykonana w całości z materiałów pochodzących z recyklingu. Cechuje ją duża przezroczystość oraz łatwe i ciche odwijanie. Pasuje do wszystkich dyspenserów biurowych tesa®.


Taśma biurowa tesafilm® invisible (10m x 19mm): Bardzo wygodna w zastosowaniu matowa taśma biurowa powalająca na pisanie po jej powierzchni, niewidoczna na dokumentach i fotokopiach, cichoodwijalna. Nadaje się do zastosowania z dowolnym dyspenserem biurowym tesa®.


tesa basic_1.jpg

Taśma biurowa tesafilm® BASIC (rolki o różnych wymiarach): taśma w wersji klasycznej lub invisible - matowej, umożliwiającej pisanie, niewidocznej na fotokopiach. W zestawie z dyspenserem lub osobno, pakowana pojedynczo lub w wieży 10 sztuk.