Menu kategorii

Darmowe próbki marki TESA

Jako oficjalny dystrybutor produktów TESA® zapewniamy szeroki wybór profesjonalnych produktów tej uznanej marki i to w niezwykle korzystnych cenach. Dodatkowo, nasi Klienci do każdego zamówienia, którego wartość przekroczy 50,00zł (nie uwzględniając kosztu dostawy) otrzymają do przetestowania darmową próbkę jednego z poniższych produków, które bez wątpienia znakomicie sprawdzą się w każdej firmie czy też gospodarstwie domowym.

Produkty wybierane są losowo, zależnie od aktualnej dostępności. W przypadku braku poniższych produktów Klient otrzyma produkt o zbliżonej wartości.
tasma-montazowa-tesa-powerbond-ultra-str


Taśma montażowa tesa POWERBOND® ULTRA STRONG (2 paski o długości 6,5cm): pozwala na mocowanie różnych ciężkich przedmiotów, cechuje się największym udźwigiem spośród wszystkich taśm montażowych tesa® , posiada dwustronną warstwę klejącą.plastry-samoprzylepne-tesa-powerstrips-w

Plastry samoprzylepne tesa POWERSTRIPS® WATERPROOF
(2 szt.): Plastry przeznaczone do pomieszczeń o dużej wilgotności, idealne do mocowania akcesoriów kąpielowych. Wytrzymują udźwig do 2kg, nie pozostawiają śladów po usunięciu.
platki-samoprzylepne-tesa-tack-60-szt.jp

Płatki samoprzylepne tesa® TACK (20 szt.): Cienkie, transparentne płatki przeznaczone do mocowania różnego rodzaju kartek na gładkie powierzchnie. Płatki wielokrotnego użytku, nie pozostawiają śladów. Przydatne w domu i w biurze.
Taśma biurowa tesafilm® eco & clear (7,5m x 19mm):
Wysokiej jakości taśma biurowa wykonana w całości z materiałów pochodzących z recyklingu. Cechuje ją duża przezroczystość oraz łatwe i ciche odwijanie. Pasuje do
wszystkich dyspenserów biurowych tesa®.
Taśma biurowa tesafilm® invisible (10m x 19mm): Bardzo wygodna w zastosowaniu matowa taśma biurowa powalająca na pisanie po jej powierzchni, niewidoczna na dokumentach i fotokopiach, cichoodwijalna. Nadaje się do zastosowania z dowolnym dyspenserem biurowym tesa®.
tesa basic_1.jpgTaśma biurowa tesafilm®
BASIC (rolki o różnych wymiarach): taśma w wersji klasycznej lub invisible - matowej, umożliwiającej pisanie, niewidocznej na fotokopiach. W zestawie z dyspenserem lub osobno, pakowana pojedynczo lub w wieży 10 sztuk.

91S7MU3-LJL-_SL1500_1.jpg


Taśma biurowa tesafilm® CRYSTAL (1szt. | 10m x 19mm) - Idealna taśma do zastosowań w biurze, domu i szkole. Nadaje się do niemal niewidocznego klejenia, mocowania, naprawiania, pakowania itp. Wysoki stopień przezroczystości - Mocna siła klejenia.Praktyczny i efektowny klej z brokatem (1 szt. kolor losowy) przeznaczony do dekorowania kartek imieninowych, do efektownego ozdabiania, dekorowania opakowań na prezenty, obrazków, rysunków itp. Miękka tubka z praktyczną końcówką umożliwia precyzyjne i czyste stosowanie masy dekoracyjnej. Klej nie zawiera rozpuszczalników i jest łatwo spieralny. Nie powoduje deformacji papieru.Nowatorski gwóźdź samoprzylepny tesa® (1 szt.) o regulowanej wysokości to absolutna nowość z wykorzystaniem technologii plastrów Powerstrips®. Regulacja wysokości umożliwia osiągnięcie wyrównanego poziomu dzięki czemu można z łatwością zamontować obrazy o głębszym podobraziu lub w antyramach o wadze do 1 kg. Gwóźdź nadaje się do wielokrotnego wykorzystania, charakteryzuje się łatwym oraz bezpiecznym montażem i demontażem.Klej w sztyfcie o pojemności 25 g i 12 g przeznaczony do uniwersalnego klejenia materiałów papierniczych oraz korka, skóry, materiałów skóropodobnych, tkanin i twardych pianek. Nie zawiera rozpuszczalników i nie posiada zapachu. Dzięki trójkątnemu kształtowi pozwala na precyzyjne nakładanie na powierzchnię lub w wyznaczonych punktach. Posiada wskaźnik ilości kleju.