Szanowni Państwo od dnia 16 Marca 2020 zawieszamy możliwość odbioru osobistego towarów w naszym biurze przy ulicy Szamotulskiej 40/5 do odwołania - prosimy jednocześnie o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności !

Dnia 3 Lipca Tasmuj.pl przeprowadza inwentaryzacje magazynu, zamówienia z tego dnia zostaną przekazane do realizacji od Poniedziałku 6 Lipca !

Menu kategorii

Dostawa i płatnośćI. DOSTAWA

Zamównienia wysyłamy w terminie do 3 dni roboczych licząc od dnia zaksięgowania wpłaty Klienta (płatność z góry) lub złożenia zamówienia przez Klienta (płatność przy odbiorze).
Koszt dostawy zależny jest od wybranego przewoźnika i formy płatności. Szczegóły znajdują się w cenniku poniżej. Poszczególne formy dostawy mogą być wyłączone dla produktów o gabarytach uniemożliwiających realizację dostawy za pośrednictwem danego przewoźnika.

Dla zamówień o wartości min. 300zł wysyłka gratis!


Przewoźnik

Czas doręczenia*

Koszt dostawy

Koszt dostawy pobranie

Przesyłka kurierska DHL

1 dzień roboczy

15,90 zł

22,90 zł

Paczkomaty

do 2 dni roboczych

9,99

-* czas doręczenia zadeklarowany przez przewoźnika, liczony od dnia nadania
** w wyjątkowych sytuacjach zastrzegamy sobie prawo do zmiany firmy kurierskiej na DPD lub Inpost, przy zachowaniu czasu i kosztu dostawy
*** zależnie od gabarytu kurier DHL, DPD lub Inpost


II. ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty możliwy jest jedynie po dokonaniu przedpłaty i otrzymaniu potwierdzenia, że zamówienie jest gotowe do odbioru.
Czas potrzebny na skompletowanie zamówienia to od 1 do 3 dni roboczych.
Odbiór osobisty odbywa się w biurze sklepu internetowego w Poznaniu, ul. Szamotulska 40/5 (poziom -1), od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.
Zamówienia wydawane są za okazaniem dokumentu tożsamości tylko osobie, która złożyła zamówienie.III. PŁATNOŚĆ

W przypadku wyboru płatności przelewem wpłat za złożone zamówienia prosimy dokonywać na rachunek w Idea Banku:
67 1950 0001 2006 2260 4062 0002
Net Convertis Sp. z o.o.
Ul. Wolsztyńska 7/4
60-361 Poznań
w tytule podając numer zamówienia.

Przy opcji szybkich płatności internetowych PayU zostaną Państwo automatycznie przeniesieni na stronę dostawcy usługi, gdzie krok po kroku przejdą Państwo przez proces płatności.