UWAGA! Zamówienia składane w dniach 15-20 Września 2020 r. zostaną przekazane do realizacji począwszy od 21 Września 2020 r., w kolejności wpłynięcia zamówienia. Za niedogodności najmocniej przepraszamy!

Menu kategorii

Powiązane artykuły

Katalog

Seria Moon
Seria Smooz
Seria Elegaant

Uchwyty na suszarkę 

Jest 3 produktów.

Niezbędna w niemal każdej łazience suszarka do włosów powinna być w zasięgu, niedaleko lustra. Dzięki temu nie trzeba jej szukać w szafkach. Jednocześnie musi ona być tak zabezpieczona, aby nie wpadła do wanny czy umywalki. Pomocny w tym będzie solidny, przymocowany do ściany uchwyt łazienkowy, dostępny w poniższej kategorii. W ofercie od tesa® są produkty z metalu, pokrytego warstwą zabezpieczającego przed wilgocią chromu, nadającego eleganckiego wyglądu, jak i o designie stali nierdzewnej. Sprawia to, że zakupiony uchwyt na suszarkę będzie przez długie lata służył, nie rdzewiejąc i zachowując pożądany wygląd.

Jeśli nie chcesz nawiercać swoich płytek albo fug, to dobrze się składa! Produkty z naszego sklepu zamocujesz bez wiercenia – na solidnym kleju tesa® Power.Kit. A jeśli z jakiegoś powodu zechcesz przenieść uchwyt w inne, lepsze miejsce, jego usunięcie ze ściany nie przysporzy Ci problemu ani konieczności czyszczenia pozostałych na powierzchni śladów.

Zapraszamy do obejrzenia propozycji wieszaków na suszarkę do włosów. Jeśli zdecydujesz się na zakup, możesz odebrać swój towar w Poznaniu albo zamówić go z wybraną opcją wysyłki.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów