Menu kategorii

Katalog

Seria Loxx
Seria Smooz

Półki pod lustro 

Jest 2 produktów.

Kolejne propozycje akcesoriów łazienkowych od tesa®: proste, ale estetyczne i solidne półki łazienkowe pod lustro. Wykonano je z połączenia odpornego na wilgoć, chromowanego metalu i satynowego szkła. Taka półka to idealne miejsce do przechowywania podręcznych kosmetyków. Funkcjonalne rozwiązanie pozwoli mieć zawsze pod ręką – w pobliżu lustra – te specyfiki, które są regularnie, każdego dnia używane. Szklane półki są ponadto łatwe do utrzymania w czystości.

Ogromna zaleta proponowanych przez nasz sklep internetowy rozwiązań to możliwość montażu kompletnie bez wiercenia. Dzięki opatentowanej technologii tesa® Power.Kit, zainstalowana na specjalnym kleju półka pod lustro łazienkowe może być używana już po 12 godzinach schnięcia zaaplikowanego spoiwa. Co więcej, półkę da się łatwo usunąć i ponownie zamocować w innym, wybranym miejscu z użyciem świeżego kleju. To bardzo wygodne.

Zapraszamy – sprawdź nasze szklane półki łazienkowe. Zamów wybrany model z wysyłką lub odbierz zamówienie u nas, w Poznaniu!

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Średnia ocen: 4.85/5 z 9 ocen