Menu kategorii

Powiązane artykuły

Katalog

Seria Moon
Seria Hukk
Seria Loxx
Seria Smooz

Mydelniczki 

Jest 4 produktów.

W ofercie wyposażenia łazienek od tesa® są również mydelniczki. Do wyboru masz zarówno prostą mydelniczkę pod prysznic w kształcie niewielkiego koszyczka, jak i efektowniejsze rozwiązanie w postaci uchwytu na mydło z wyjmowalną miseczką ze szkła satynowego. W przypadku pierwszego typu stal pokryta jest chromem, w przypadku drugiego typu jest to metal pokryty chromem lub metal o desingu stali nierdzewnej.

Proponowane akcesoria łazienkowe łatwo zamocujesz w wybranym miejscu na takich powierzchniach jak: płytki, marmur, szkło, metal, kamień, cement, drewno czy plastik. Co więcej, zrobisz to zupełnie bez wiercenia! Jak to możliwe? Wszystko dzięki unikalnej technologii mocowania mydelniczek łazienkowych na specjalnym kleju. Już po 12 godzinach od aplikacji mydelniczka jest gotowa do zamocowania. Co więcej, w razie remontu czy zwykłej chęci jej przeniesienia, bez problemu usuniesz mocowanie, nie zostawiając śladów.

Jeśli zatem szukałeś stylowej, praktycznej mydelniczki do łazienki, produkty z naszego sklepu internetowego spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy po odbiór osobisty w Poznaniu lub do składania zamówień z przesyłką!

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów