UWAGA! Zamówienia składane w dniach 15-20 Września 2020 r. zostaną przekazane do realizacji począwszy od 21 Września 2020 r., w kolejności wpłynięcia zamówienia. Za niedogodności najmocniej przepraszamy!

Menu kategorii

Powiązane artykuły

Katalog

Seria Moon
Seria Hukk
Seria Loxx
Seria Smooz
Seria Elegaant

Relingi na ręczniki 

Jest 11 produktów.

Oto ciekawe propozycje akcesoriów, niezbędnych w każdej łazience: pojedynczych oraz podwójnych relingów na ręczniki. Zaletą tych produktów jest ich proste mocowanie: odbywa się ono bez wiercenia. Bez obaw, nie musisz martwić się, że reling spadnie ze ściany. Nie ma możliwości, aby Twój ręcznik wylądował na podłodze! Solidny klej sprawia, że już po 12 godzinach reling łazienkowy będzie nadawał się do użytku. W ofercie mamy także reling na ręczniki, wyposażony w 6 haczyków.

Oferowane produkty tesa® są całkowicie odporne na działanie obecnej w łazience wilgoci. Wszystko dzięki chromowanej konstrukcji z metalu lub metalu o wyglądzie stali nierdzewnej. Te łazienkowe relingi na ręczniki to nie tylko praktyczne produkty, ale również niebanalne elementy aranżacji pomieszczenia. Na długo posłużą one do wieszania używanych na bieżąco ręczników, jednocześnie wpasowując się w styl niemal dowolnej łazienki.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi akcesoriami w sklepie internetowym oraz stacjonarnym (w Poznaniu). Wybierz idealny do Twojej łazienki reling!

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów