UWAGA! Zamówienia składane w dniach 15-20 Września 2020 r. zostaną przekazane do realizacji począwszy od 21 Września 2020 r., w kolejności wpłynięcia zamówienia. Za niedogodności najmocniej przepraszamy!

Menu kategorii

Powiązane artykuły

Uszczelki do drzwi 

Jest 9 produktów.

Jeśli przeszkadza Ci chłód, powstający w pomieszczeniu przez nieszczelne drzwi, tesa® ma dla Ciebie rozwiązanie! Uszczelki samoprzylepne, dostępne w tej kategorii, są niezwykle łatwe do zamocowania. Wystarczy przyciąć produkt do pożądanej długości i przymocować u dołu drzwi wejściowych do pomieszczenia. W ofercie naszego sklepu internetowego są m.in.

Uszczelki pod drzwi

  • uszczelka drzwiowa do powierzchni nierównych,
  • specjalna, elastyczna wersja szczotkowa do wnętrz z wykładzinami i dywanami,
  • produkt piankowy, przeznaczony do drzwi drewnianych, wewnętrznych.

Każda z tych propozycji została wykonana tak, aby posłużyć na długo. W przypadku niektórych modeli przewidywana trwałość to aż 8 lat! Poprawnie zainstalowana uszczelka termiczna sprawi, że zimne powietrze nie będzie przedostawało się dołem do pomieszczenia. Wersja piankowa nadaje się również do drzwi balkonowych, których rama wykonana jest z PCV.


Zobacz nasze uszczelki i zamów najlepszy dla siebie model. Możesz złożyć zamówienie z przesyłką lub odebrać je osobiście w Poznaniu, w biurze tesa®. Zapraszamy!

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów