Moskitiery ramkowe 

Jest 5 produktów.

Chcąc skutecznie zabezpieczyć się przed irytującymi owadami, takimi jak komary, muszki czy osy, warto sięgnąć po wysokiej jakości moskitiery ramkowe tesa®. To bezpieczne i zarazem niezwykle funkcjonalne rozwiązania, które są przeznaczone do montażu zarówno na oknach, jak i drzwiach. Dostępne w asortymencie naszego sklepu z Poznania osłony mogą pełnić funkcję ochronną od wczesnej wiosny, aż do późnej jesieni. Wyróżnia je nie tylko wysoka jakość wykonania. Każda oferowana ramkowa moskitiera okienna została wykonana przy wykorzystaniu najwyższej klasy komponentów, zapewniając wieloletnią trwałość i wytrzymałość, a co za tym idzie, możliwość komfortowego użytkowania nawet przez kilkanaście sezonów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Montaż moskitiery ramkowej

W celu prawidłowego zamontowania osłony wszelkie prace montażowe należy przeprowadzać od wnętrza pomieszczenia, na otwartym oknie.

Montaż moskitiery ramkowej na owady krok po kroku:

  • dokładnie zmierzyć wysokość i szerokość okna lub drzwi, a następnie przyciąć aluminiowe profile do pożądanego rozmiaru,
  • system łączeniowy lub łącznik T umieścić w skróconych końcówkach profili z aluminium, przymocować i wkręcić śruby,
  • zamocować siatkę za pomocą narzędzi, a wystającą część ostrożnie odciąć,
  • przymocować uchwyty i magnesy zamykające (w przypadku ram do drzwi),
  • przytwierdzić ramę aluminiową do okna.
  • w przypadku ramy drzwiowej montujemy ją poprzez przywiercenie lub za pomocą specjalnych adapterów
Moskitiera na drzwi balkonowe ramkowa
Moskitiera ramkowa na drzwi

Rodzaje siatek w moskitierach ramkowych

Dostępna w naszym asortymencie moskitiera ramkowa okienna nie jest produktem skomplikowanym pod względem konstrukcyjnym, jednak trzeba wiedzieć, że każdy najmniejszy nawet detal wchodzący w jej skład ma duży wpływ na ostateczną funkcjonalność i komfort użytkowania. Szczególnie ważnym elementem jest siatka, która w oferowanej osłonie została wykonana z wysokogatunkowego włókna szklanego pokrytego tworzywem PCV. Ta innowacyjna ochrona przed owadami może posiadać różne rodzaje siatek:

  • w kolorze czarnym lub białym o standardowej gęstości oczka oraz tradycyjnej gramaturze splotu,
  • w kolorze czarnym o nieco mniejszej gęstości oczka i gramaturze splotu