UWAGA! Zamówienia składane w dniach 15-20 Września 2020 r. zostaną przekazane do realizacji począwszy od 21 Września 2020 r., w kolejności wpłynięcia zamówienia. Za niedogodności najmocniej przepraszamy!

Menu kategorii

Powiązane artykuły

 • Moskitiera biała czy czarna?

  Stoisz przed trudnym wyborem koloru moskitiery, zastanawiasz się która lepsza, biała czy czarna... Spokojnie, w tym artykule z pewnością rozwiejemy każdą Twoją wątpliwość!

 • Czy zdejmować moskitierę na zimę?

  Zima - czas w którym nawet owady zapadają w sen zimowy. Co wówczas z moskitierą? Zdejmować czy zostawić? W tym artykule wyjaśniamy co warto zrobić.

 • Jak zamontować moskitierę?

  Montaż moskitiery jest bardzo łatwy. Dzięki odpowiedniej instrukcji zrobisz to sam. Zapewnij sobie ochronę przed owadami, zobacz jakie to proste!

 • Moskitiera - skuteczna ochrona

  Obecność owadów w naszym klimacie jest nieunikniona. Komary czy muchy - są wszędzie. Ale mamy na to sposób - moskitiera! Pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.

 • Jak czyścić moskitiery?

  Sezon letni z pewnością wiąże się z ciepłem - a co za tym idzie? Oczywiście kurz który osiada na oknach i moskitierach. Doradzamy jak czyścić moskitiery tak by ich nie uszkodzić.

Moskitiery ramkowe 

Jest 7 produktów.

Chcąc skutecznie zabezpieczyć się przed irytującymi owadami, takimi jak komary, muszki czy osy, warto sięgnąć po wysokiej jakości moskitiery ramkowe tesa®. To bezpieczne i zarazem niezwykle funkcjonalne rozwiązania, które są przeznaczone do montażu zarówno na oknach, jak i drzwiach. Dostępne w asortymencie naszego sklepu z Poznania osłony mogą pełnić funkcję ochronną od wczesnej wiosny, aż do późnej jesieni. Wyróżnia je nie tylko wysoka jakość wykonania. Każda oferowana ramkowa moskitiera okienna została wykonana przy wykorzystaniu najwyższej klasy komponentów, zapewniając wieloletnią trwałość i wytrzymałość, a co za tym idzie, możliwość komfortowego użytkowania nawet przez kilkanaście sezonów.

Czytaj dalej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Montaż moskitiery ramkowej

W celu prawidłowego zamontowania osłony wszelkie prace montażowe należy przeprowadzać od wnętrza pomieszczenia, na otwartym oknie.

Montaż moskitiery ramkowej na owady krok po kroku:

 • dokładnie zmierzyć wysokość i szerokość okna lub drzwi, a następnie przyciąć aluminiowe profile do pożądanego rozmiaru,
 • system łączeniowy lub łącznik T umieścić w skróconych końcówkach profili z aluminium, przymocować i wkręcić śruby,
 • zamocować siatkę za pomocą narzędzi, a wystającą część ostrożnie odciąć,
 • przymocować uchwyty i magnesy zamykające (w przypadku ram do drzwi),
 • przytwierdzić ramę aluminiową do okna.
 • w przypadku ramy drzwiowej montujemy ją poprzez przywiercenie lub za pomocą specjalnych adapterów
Moskitiera na drzwi balkonowe ramkowa
Moskitiera ramkowa na drzwi

Rodzaje siatek w moskitierach ramkowych

Dostępna w naszym asortymencie moskitiera ramkowa okienna nie jest produktem skomplikowanym pod względem konstrukcyjnym, jednak trzeba wiedzieć, że każdy najmniejszy nawet detal wchodzący w jej skład ma duży wpływ na ostateczną funkcjonalność i komfort użytkowania. Szczególnie ważnym elementem jest siatka, która w oferowanej osłonie została wykonana z wysokogatunkowego włókna szklanego pokrytego tworzywem PCV. Ta innowacyjna ochrona przed owadami może posiadać różne rodzaje siatek:

 • w kolorze czarnym lub białym o standardowej gęstości oczka oraz tradycyjnej gramaturze splotu,
 • w kolorze czarnym o nieco mniejszej gęstości oczka i gramaturze splotu
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Średnia ocen: 4.72/5 z 11 ocen