Szanowni Państwo od dnia 16 Marca 2020 zawieszamy możliwość odbioru osobistego towarów w naszym biurze przy ulicy Szamotulskiej 40/5 do odwołania - prosimy jednocześnie o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności !

Menu kategorii

Haczyki do obrazów 

Jest 1 produkt.
Marzysz o tym, aby wzbogacić dom o nastrojowe obrazy lub zdjęcia? Teraz dzięki rozwiązaniom od tesa® nie musisz już martwić się o konieczność nawiercania ściany i robienia w niej nieestetycznych dziur. Haczyki samoprzylepne do obrazów umożliwiają zawieszenie obiektów o wadze nieprzekraczającej 1 kg. Co więcej, da się je łatwo usunąć z powierzchni bez pozostawienia na niej jakichkolwiek śladów kleju. Zdjęty ze ściany haczyk może znów zostać użyty z nowym plastrem tesa®.

Jeśli zatem zależy Ci, aby nie musieć używać wiertarki, postaw na montaż samoprzylepny. Oprócz niezbyt ciężkich obrazów, na proponowanym haczyku możesz zawiesić inne elementy, na przykład pokojowy termometr, niewielką ramkę czy antyramę albo lekki zegar ścienny. Przetestuj osobiście to wygodne rozwiązanie!

Zachęcamy do odwiedzenia również innych kategorii naszego sklepu internetowego. Znajdziesz tu takie produkty, które tak jak haczyki bez wiercenia, ułatwią Ci życie. Swoje zamówienie możesz odebrać stacjonarnie w Poznaniu lub zlecić jego wysyłkę do dowolnego miejsca w kraju.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji