Szanowni Państwo od dnia 16 Marca 2020 zawieszamy możliwość odbioru osobistego towarów w naszym biurze przy ulicy Szamotulskiej 40/5 do odwołania - prosimy jednocześnie o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności !

Dnia 3 Lipca Tasmuj.pl przeprowadza inwentaryzacje magazynu, zamówienia z tego dnia zostaną przekazane do realizacji od Poniedziałku 6 Lipca !

Uchwyt łazienkowy do wanny bez wiercenia tesa® Draad

40231-00000-00

Zapytaj o Produkt

Uchwyt łazienkowy do wanny bez wiercenia tesa® Draad

Uchwyt łazienkowy do wanny bez wiercenia tesa® Draad

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena: 219,90 zł brutto
178,78 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Samoprzylepny uchwyt łazienkowy tesa® Draad o wymiarach 317 x 75 x 60 mm (wys. x gł. x szer.) o unikalnej metalowej konstrukcji z szorstkowanej stali nierdzewnej jest wygodnym i wyjątkowo potrzebnym akcesorium łazienkowym przeznaczonym do wsparcia użytkowników w zakresie wejścia do wanny i wyjścia. Jest wodoodporny i całkowicie nierdzewny. Można go w pełni efektywnie mocować w pozycji pionowej i poziomej na podłożach pokrytych płytkami ceramicznymi, wykonanych z kamienia naturalnego, marmuru, metalu, drewna, betonu oraz tworzyw sztucznych i szkła. Z uwagi na ewentualne uszkodzenia powierzchni oraz brak samoprzylepności nie może być stosowany na tapetach, tynkach szlachetnych oraz powłokach antyadhezyjnych. Uchwyt łazienkowy tesa® Draad charakteryzuje się ponadto:
      szybkim, optymalnym montażem bez użycia narzędzi – mocowanie realizowane z wykorzystaniem opatentowanego rozwiązania samoprzylepnego typu all-in-one z czasem schnięcia 24 godzin (nowoczesna technologia tesa® Power.Kit) oraz dwóch płytek ściennych,
      łatwym i szybkim demontażem – nie pozostawia śladów po masie klejowej,
      możliwością wielokrotnego użycia w przypadku konieczności usunięcia z powierzchni (remont, zmiana miejsca usytuowania) z warunkiem wykorzystania nowego adaptera BK164-2,
      wieloletnim wygodnym użytkowaniem.

Specyfikacja

KolorSrebrny
Materiał wykonaniaChromowany mosiądz
Wymiary60mm x 317mm x 75mm
WykończeniePołysk
Seria DraadSeria Draad

Opinie

Napisz opinię

Uchwyt łazienkowy do wanny bez wiercenia tesa® Draad

Uchwyt łazienkowy do wanny bez wiercenia tesa® Draad

Napisz opinię

Produkty powiązane