Szanowni Państwo od dnia 16 Marca 2020 zawieszamy możliwość odbioru osobistego towarów w naszym biurze przy ulicy Szamotulskiej 40/5 do odwołania - prosimy jednocześnie o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności !

Dnia 3 Lipca Tasmuj.pl przeprowadza inwentaryzacje magazynu, zamówienia z tego dnia zostaną przekazane do realizacji od Poniedziałku 6 Lipca !

Uchwyt łazienkowy do wanny bez wiercenia tesa® Draad

40230-00000-00

Zapytaj o Produkt

Uchwyt łazienkowy do wanny bez wiercenia tesa® Draad

Uchwyt łazienkowy do wanny bez wiercenia tesa® Draad

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena: 219,90 zł brutto
178,78 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wysokiej jakości samoprzylepny uchwyt łazienkowy tesa® Draad o wymiarach 317 x 75 x 60 mm (wys. x gł. x szer.) przeznaczony do poziomego lub pionowego mocowania przy wannie służy z powodzeniem do bezproblemowego wejścia do niej oraz swobodnego wyjścia. Wykonany z chromowanego na wysoki połysk mosiądzu cechuje się wyjątkowym designem zaokrąglonej konstrukcji całkowicie odpornej na wilgoć. Uchwyt łazienkowy tesa® Draad to przede wszystkim:
      szybki i skuteczny montaż bez użycia wiertarki – mocowanie z wykorzystaniem dwóch okrągłych płytek ściennych oraz innowacyjnej i opatentowanej technologii tesa® Power.Kit (rozwiązanie samoprzylepne typu all-in-one z czasem schnięcia 24 godzin),
      optymalny montaż na podłożach pokrytych płytkami ceramicznymi, wykonanych z marmuru, kamienia naturalnego, metalu, betonu, drewna oraz szkła i tworzyw sztucznych,
      całkowita nierdzewność,
      wygoda użytkowania przez wiele lat,
      prosty i szybki demontaż bez obaw o pozostawienie zabrudzeń,
      możliwość wielokrotnego użycia z wykorzystaniem nowego adaptera BK164-2 (idealne rozwiązanie w przypadku remontu lub konieczności zmiany miejsca usytuowania).
 
Praktycznego uchwytu łazienkowego tesa® Draad nie wolno stosować na podłożach antyadhezyjnych (brak samoprzylepności) oraz pokrytych tapetą i tynkami szlachetnymi.

Specyfikacja

KolorSrebrny
Materiał wykonaniaChromowany mosiądz
Wymiary60mm x 317mm x 75mm
WykończeniePołysk
Seria DraadSeria Draad

Opinie

Napisz opinię

Uchwyt łazienkowy do wanny bez wiercenia tesa® Draad

Uchwyt łazienkowy do wanny bez wiercenia tesa® Draad

Napisz opinię

Produkty powiązane