Szanowni Państwo od dnia 16 Marca 2020 zawieszamy możliwość odbioru osobistego towarów w naszym biurze przy ulicy Szamotulskiej 40/5 do odwołania - prosimy jednocześnie o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności ! Jednocześnie informujemy, że wszystkie zamówienia wysyłkowe realizowane są w normalnym trybie.

Klej formowalny tesa® Sugru biały, 3x5g

41108-00000-00

Zapytaj o Produkt

Klej formowalny tesa® Sugru biały, 3x5g

Klej formowalny tesa® Sugru biały, 3x5g

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena: 45,99 zł brutto
37,39 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Przeznaczony do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych biały uniwersalny klej formowalny tesa® Sugru Original Formula 3 x 5 gramów jest unikalną i pierwszą na świecie masą naprawczą gwarantującą najwyższą jakość łączenia, naprawy, tworzenia, uszczelniania i montażu w obszarze majsterkowania i kreatywności na potrzeby domowego gospodarstwa. Proste zasady użycia kleju obejmują 3 kroki działań:
      przyklejanie do czystej i suchej powierzchni,
      formowanie (czas nie dłuższy niż 30 minut),
      utwardzanie do chwili osiągnięcia formy gumy silikonowej – maksymalnie 24h w temp. 21°C.
 
W przypadku nałożenia cienkiej warstwy masy naprawczej tesa® Sugru Original Formula czas osiągnięcia końcowego efektu ulega skróceniu. Jej aplikacja realizowana w ramach małych i dużych projektów DIY (zrób to sam) na podłożach szklanych, ceramicznych, metalowych, drewnianych oraz z tworzyw sztucznych (z wyłączeniem powierzchni oleistych: polietylen PE, teflon™, polipropylen PP) gwarantuje mocne i trwałe łączenia. Innowacyjna technologia kleju formowalnego tesa® Sugru Original Formula zapewnia nie tylko wytrzymałość na obciążenia do 2 kg na 5 gramów gotowej masy silikonowej, ale również:
      wytrzymałość na temperatury w zakresie od -50°C do +180°C,
      odporność na wstrząsy, a także wodę, promieniowanie UV oraz inne czynniki atmosferyczne, co przekłada się na możliwość wykorzystania kleju np. w zmywarce, pod prysznicem oraz na otwartej przestrzeni,
      izolacyjność elektryczną naprawianych urządzeń elektronicznych z potencjałem elektrycznym nie wyższym od 24 wolt.

Specyfikacja

Kolorbiały
Masa3 x 5g

Opinie

Napisz opinię

Klej formowalny tesa® Sugru biały, 3x5g

Klej formowalny tesa® Sugru biały, 3x5g

Napisz opinię

Produkty powiązane