Szanowni Państwo od dnia 16 Marca 2020 zawieszamy możliwość odbioru osobistego towarów w naszym biurze przy ulicy Szamotulskiej 40/5 do odwołania - prosimy jednocześnie o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności !

Taśma biurowa tesafilm® STANDARD 66m x 15mm

57382-00001-01

Zapytaj o Produkt

Taśma biurowa tesafilm® STANDARD 66m x 15mm

Taśma biurowa tesafilm® STANDARD 66m x 15mm

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena: 6,99 zł brutto
5,68 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Przeznaczona do użytkowania w biurze i domu przezroczysta samoprzylepna taśma tesafilm® Standard o wymiarach 66 m x 15 mm (dł. x szer.) jest uniwersalnym produktem, który doskonale nadaje się do wielu zastosowań w zakresie naprawiania, zaklejania i owijania. Wszechstronność taśmy, która jest wykorzystywana w formie DIY (zrób to sam), pozwala na realizację różnorodnych celów np. artystycznych (wykonanie kartek świątecznych, zaproszeń okolicznościowych, pakowanie prezentów, wieszanie plakatów na ścianie) oraz biurowych (zaklejanie kopert, naprawa rozdartych dokumentów, tymczasowe mocowanie materiałów promocyjnych) z wykorzystaniem wielu materiałów codziennego użytku, a zwłaszcza papieru i grubszej jego formy – tektury. Wielofunkcyjną taśmę tesafilm® Standard charakteryzuje:
      bardzo dobra przyczepność,
      wysoka przezroczystość,
      duża odporność na starzenie i oddziaływanie promieni UV,
      możliwość bezproblemowego urwania ręką,
      możliwość stosowania z ręcznymi i biurkowymi dyspenserami tesafilm®,
      ciche i łatwe odwijanie. 
 
Wszechstronna taśma tesafilm® Standard składa się z przezroczystego nośnika polipropylenowego (PP) bez zawartości szkodliwego polichlorku winylu oraz bezrozpuszczalnikowej warstwy substancji klejącej, co powoduje, że jest nietoksyczna i bezpieczna dla użytkowników, w tym również dzieci.

Specyfikacja

Dyspenser w zestawieNIE
Długość66 m
Szerokość15 mm

Opinie

Napisz opinię

Taśma biurowa tesafilm® STANDARD 66m x 15mm

Taśma biurowa tesafilm® STANDARD 66m x 15mm

Napisz opinię

Produkty powiązane