Szanowni Państwo od dnia 16 Marca 2020 zawieszamy możliwość odbioru osobistego towarów w naszym biurze przy ulicy Szamotulskiej 40/5 do odwołania - prosimy jednocześnie o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności !

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Smooz

40321-00000-00

Zapytaj o Produkt

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Smooz

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Smooz

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena: 256,90 zł brutto
208,86 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Bardzo praktyczny, podwójny reling na ręcznik tesa® Smooz jest doskonałym uzupełnieniem wyposażenia dużej łazienki. Wygodny w użytkowaniu zapewnia suszenie dwóch dużych ręczników lub kilku mniejszych. Reling tesa® Smooz samoprzylepny o wymiarach 50 x 640 x115 mm cechuje się okrągłymi płytami ściennymi oraz uchwytami na dwa drążki. Metalowa konstrukcja wykonana jest z chromowanego metalu, co przydaje wnętrzu eleganckiej wizualizacji oraz gwarantuje najwyższą odporność na oddziaływanie wilgotnego środowiska (może być użytkowany w kabinach prysznicowych). Podwójny reling na ręczniki tesa® Smooz wyposażony w innowacyjną formułę mocowania typu all-in-one (opatentowana technologia tesa® Power.Kit) można trwale zamocować bez wiercenia na ścianach:
      z betonu, szkła, drewna i metalu,
      marmurowych i z kamienia naturalnego,
      wykonanych z tworzywa sztucznego oraz pokrytych płytkami ceramicznymi.

Optymalną wytrzymałość łączenia uzyskuje już po 12 godzinach schnięcia specjalnego kleju. W przypadku remontu łazienki lub potrzeby zmiany miejsca użytkowania relingu na ręczniki tesa® Smooz jego demontaż nie sprawia trudności. Co więcej, nie pozostawia na powierzchni żadnych śladów po kleju. Ponowny montaż możliwy jest z wykorzystaniem nowego adaptera BK20. Na ścianach pokrytych tapetą, powłoką antyadhezyjną i stiukiem (tynki szlachetne) podwójnego łazienkowego relingu na ręczniki tesa® Smooz nie zaleca się mocować.

Specyfikacja

KolorSrebrny
Wymiary50 mm x 640 mm x 115 mm
Materiał wykonaniaChromowany metal
WykończeniePołysk
Seria SmoozSeria Smooz

Opinie

Napisz opinię

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Smooz

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Smooz

Napisz opinię

Produkty powiązane