Szanowni Państwo od dnia 16 Marca 2020 zawieszamy możliwość odbioru osobistego towarów w naszym biurze przy ulicy Szamotulskiej 40/5 do odwołania - prosimy jednocześnie o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności !

Mydelniczka łazienkowa bez wiercenia tesa® Moon

40310-00000-00

Zapytaj o Produkt

Mydelniczka łazienkowa bez wiercenia tesa® Moon

Mydelniczka łazienkowa bez wiercenia tesa® Moon

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena: 127,90 zł brutto
103,98 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Praktyczna, samoprzylepna mydelniczka tesa® Moon o wymiarach 52 x 110 x 130 mm jest znakomitym sposobem na wygodne przechowywanie mydła w dogodnym dla użytkowników miejscu na ścianie łazienki. Efektownym wyglądem wpisuje się w atrakcyjną aranżację jej przestrzeni. Mydelniczka tesa® Moon wykonana jest z metalu o wyglądzie stali nierdzewnej (okrągła płyta ścienna, uchwyt) oraz okrągłego wyprofilowanego i wyjmowalnego pojemnika z satynowego szkła. Metalowa powierzchnia łazienkowej mydelniczki pokryta jest powłoką antypassową, która nie tylko utrzymuje stałą czystość, ale również wzmacnia ochronę przed działaniem wilgoci. Optymalne łączenie (bez wiercenia) już po 12 godzinach schnięcia kleju zapewnia unikalna formuła montażowa typu all-in-one (opatentowana technologia tesa® Power.Kit). Trwałe i wytrzymałe mocowanie możliwe jest na ścianach:
      szklanych, betonowych, metalowych, drewnianych, marmurowych oraz z kamienia naturalnego,
      wykonanych z tworzywa sztucznego,
      pokrytych ceramicznymi płytkami.
 
Wysokiej jakości mydelniczkę tesa® Moon charakteryzuje również bezproblemowy demontaż. Usunięcie nie pozostawia przy tym żadnych śladów po kleju. Potencjalny remont lub jej usytuowanie w innym miejscu odbywa się bez przeszkód. Do ponownego montażu wymagany jest nowy adapter BK20. Łazienkowej mydelniczki tesa® Moon nie można stosować na tapetach, stiukach (tynki szlachetne) oraz powłokach antyadhezyjnych.

Specyfikacja

KolorSrebrny, mleczny biały
Wymiary52 mm x 110 mm x 130 mm
Materiał wykonaniaMetal, matowe szkło
WykończenieDesign stali nierdzewnej
Seria MoonSeria Moon

Opinie

Napisz opinię

Mydelniczka łazienkowa bez wiercenia tesa® Moon

Mydelniczka łazienkowa bez wiercenia tesa® Moon

Napisz opinię

Produkty powiązane