Szanowni Państwo od dnia 16 Marca 2020 zawieszamy możliwość odbioru osobistego towarów w naszym biurze przy ulicy Szamotulskiej 40/5 do odwołania - prosimy jednocześnie o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności !

Wieszak na ręcznik bez wiercenia tesa® Smooz

40322-00000-00

Zapytaj o Produkt

Wieszak na ręcznik bez wiercenia tesa® Smooz

Wieszak na ręcznik bez wiercenia tesa® Smooz

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena: 133,90 zł brutto
108,86 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wysokiej jakości samoprzylepny wieszak na ręcznik tesa® Smooz z pierścieniem w kształcie prostokąta z zaokrąglonymi narożnikami jest efektownym i praktycznym elementem wyposażenia każdej łazienki. Wykonany z chromowanej na wysoki połysk stali nierdzewnej (okrągła płyta ścienna, uchwyt i pierścień) gwarantuje nie tylko doskonałą odporność na wilgotne środowisko (całkowita nierdzewność), ale również wspaniałą aranżację łazienkowej przestrzeni. Wieszak na ręcznik tesa® Smooz o wymiarach 130 x 185 x 50 mm może być z powodzeniem stosowany również w kabinach prysznicowych. Za niezawodność mocowania na ścianie odpowiada specjalnie opracowana formuła montażowa typu all-in-one (innowacyjna technologia tesa ® Power.Kit). Montaż bez wiercenia to także pewność braku uszkodzeń powierzchni. Łazienkowy wieszak na ręcznik tesa® Smooz z pierścieniem może być użytkowany już po 12 godzinach schnięcia kleju na ścianach:
      marmurowych, z kamienia naturalnego,
      ze szkła, metalu i tworzywa sztucznego,
      betonowych, drewnianych,
      pokrytych ceramicznymi płytkami.
 
Na powłokach antyadhezyjnych, tapetach oraz tynkach szlachetnych (np. stiuki) nie zaleca się stosowania wieszaka na ręcznik tesa® Smooz. Konieczność jego przestawienia w inne miejsce lub usunięcie z powodu remontu łazienki nie stanowi żadnego problemu. Opatentowane rozwiązanie montażowe umożliwia także bezproblemowy demontaż bez pozostawienia na powierzchni śladów po kleju. Do ponownego mocowania wieszaka tesa® Smooz na ścianie niezbędny jest nowy adapter BK20.

Specyfikacja

KolorSrebrny
Wymiary130 mm x 185 mm x 50 mm
Materiał wykonaniaChromowany metal
WykończeniePołysk
Seria SmoozSeria Smooz

Opinie

Napisz opinię

Wieszak na ręcznik bez wiercenia tesa® Smooz

Wieszak na ręcznik bez wiercenia tesa® Smooz

Napisz opinię

Produkty powiązane