Szanowni Państwo od dnia 16 Marca 2020 zawieszamy możliwość odbioru osobistego towarów w naszym biurze przy ulicy Szamotulskiej 40/5 do odwołania - prosimy jednocześnie o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności !

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Moon

40307-00000-00

Zapytaj o Produkt

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Moon

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Moon

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena: 269,90 zł brutto
219,43 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Samoprzylepny reling na ręcznik tesa® Moon o wymiarach 49 x 640 x 115 mm jest wyjątkowo atrakcyjnym i wygodnym w użytkowaniu rozwiązaniem w zakresie suszenia. Podwójny wieszak łazienkowy umożliwia zawieszanie kilku ręczników. Reling tesa® Moon złożony z dwóch okrągłych płyt ściennych, uchwytów i drążków cechuje się efektownym wykonaniem. Metal i wykończenie na wygląd stali nierdzewnej wraz z rewelacyjną powłoką antypassową gwarantującą stałą czystość powierzchni oraz całkowitą odporność na oddziaływanie wilgotnego środowiska. Reling na ręczniki tesa® Moon z łatwością można zamontować na ścianie bez wiercenia. Do montażu wykorzystywana jest opatentowana technologia tesa® Power.Kit (system mocowania typu all-in-one). Innowacyjne rozwiązanie pozwala na bezproblemowe użytkowanie już po 12 godzinach schnięcia kleju na ścianach:
      z metalu, tworzywa sztucznego, szkła, drewna i betonu,
      pokrytych marmurem, kamieniem naturalnym i płytkami ceramicznymi.
 
Na powierzchniach z tapety, stiuku (tynki szlachetne) oraz pokrytych powłokami antyadhezyjnymi nie zaleca się montażu relingu. W przypadku potrzeby zmiany miejsca usytuowania wieszaka można go bez problemu i pozostawienia śladów po kleju usunąć. Do ponownego zamocowania relingu na ręczniki tesa® Moon niezbędny będzie nowy adapter BK20.

Specyfikacja

KolorSrebrny
Wymiary49 mm x 640 mm x 115 mm
Materiał wykonaniaMetal
WykończenieDesign stali nierdzewnej
Seria MoonSeria Moon

Opinie

Napisz opinię

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Moon

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Moon

Napisz opinię

Produkty powiązane