Szanowni Państwo od dnia 16 Marca 2020 zawieszamy możliwość odbioru osobistego towarów w naszym biurze przy ulicy Szamotulskiej 40/5 do odwołania - prosimy jednocześnie o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności ! Jednocześnie informujemy, że wszystkie zamówienia wysyłkowe realizowane są w normalnym trybie.

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Moon

40306-00000-00

Zapytaj o Produkt

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Moon

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Moon

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena: 199,90 zł brutto
162,52 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Efektownie wykonany z metalu o wyglądzie stali nierdzewnej reling na ręcznik tesa® Moon pojedynczy stanowi doskonałe uzupełnienie funkcjonalnego wyposażenia w łazience. Pokryty specjalną powłoką antypassową gwarantuje utrzymanie powierzchni w nienagannej czystości. Całkowita wodoodporność relingu przekłada się na pełną nierdzewność podczas użytkowania w wilgotnym środowisku. Okrągłe płyty ścienne, uchwyty oraz drążek świetnie wpisują się w atrakcyjną aranżację przestrzeni każdej łazienki. Reling na ręcznik tesa® Moon samoprzylepny o wymiarach 49 x 642 x 85 mm charakteryzuje się łatwym i szybkim montażem (bez wiercenia) z gwarancją trwałego i wytrzymałego mocowania na ścianach:
      metalowych, szklanych, betonowych i drewnianych,
      pokrytych płytkami ceramicznymi,
      wykonanych z kamienia naturalnego i marmuru,
      z tworzywa sztucznego.
 
Za pewność mocowania odpowiada innowacyjna technologia tesa® Power.Kit (opatentowany system montażowy typu all-in-one). Użytkowanie łazienkowego relingu na ręcznik tesa® Moon uzyskujemy już po 12 godzinach schnięcia kleju. Ewentualna konieczność jego przestawienia w inne miejsce jest również bezproblemowa. Prosty demontaż nie pozostawia przy tym żadnych śladów na ścianie. Do ponownego mocowania konieczny będzie nowy adapter BK20. Na powierzchniach z tapety, stiuku (tynki szlachetne) oraz z powłokami antyadhezyjnymi reling na ręcznik tesa® Moon nie może być stosowany.

Specyfikacja

KolorSrebrny
Wymiary49 mm x 642 mm x 85 mm
Materiał wykonaniaMetal
WykończenieDesign stali nierdzewnej
Seria MoonSeria Moon

Opinie

Napisz opinię

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Moon

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Moon

Napisz opinię

Produkty powiązane