Szanowni Państwo od dnia 16 Marca 2020 zawieszamy możliwość odbioru osobistego towarów w naszym biurze przy ulicy Szamotulskiej 40/5 do odwołania - prosimy jednocześnie o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności ! Jednocześnie informujemy, że wszystkie zamówienia wysyłkowe realizowane są w normalnym trybie.

Uchwyt na szczoteczki bez wiercenia tesa® Hukk

40257-00000-00

Zapytaj o Produkt

Uchwyt na szczoteczki bez wiercenia tesa® Hukk

Uchwyt na szczoteczki bez wiercenia tesa® Hukk

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena: 123,90 zł brutto
100,73 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Efektowny, asymetrycznie wykonany uchwyt ze szklanką tesa® Hukk do łazienki o wymiarach 95 x 125 x 90 mm jest eleganckim i wyjątkowo wygodnym niezbędnikiem do przechowywania np. szczoteczek i pasty do zębów. Chromowane na wysoki połysk elementy konstrukcyjne z metalu, w tym również kwadratowa płyta ścienna świetnie komponują się z satyną szklanego kubka. Łazienkowy uchwyt tesa® Hukk jest odporny na wilgotne środowisko, co przekłada się na całkowitą nierdzewność. Mocowanie do podłoży takich jak:

      płytki ceramiczne, marmur, kamień naturalny,

      beton, metal, drewno, szkło i tworzywo sztuczne,

 

jest bezproblemowe dzięki nowoczesnemu systemowi montażowemu typu all-in-one (opatentowana technologia tesa® Power.Kit). Bez wiercenia, z wykorzystaniem specjalnego kleju już po 12 godzinach jego schnięcia łączenie uzyskuje optymalną trwałość umożliwiającą efektywne użytkowanie. Zmiana miejsca usytuowania uchwytu ze szklanką tesa® Hukk nie wymaga szczególnych zabiegów. Jego demontaż jest szybki, prosty i nie pozostawia śladów na ścianie. Ponowne mocowanie wymaga jednak zastosowania nowego adaptera BK20. Montaż łazienkowego uchwytu tesa® Hukk na ścianach pokrytych tynkiem szlachetnym (stiuk), tapetą i powłoką antyadhezyjną jest niedopuszczalny.

Specyfikacja

KolorSrebrny, mleczny biały
Wymiary95 mm x 125 mm x 90 mm
Materiał wykonaniaChromowany metal, matowe szkło
WykończeniePołysk
Seria HukkSeria Hukk

Opinie

Napisz opinię

Uchwyt na szczoteczki bez wiercenia tesa® Hukk

Uchwyt na szczoteczki bez wiercenia tesa® Hukk

Napisz opinię

Produkty powiązane