Szanowni Państwo od dnia 16 Marca 2020 zawieszamy możliwość odbioru osobistego towarów w naszym biurze przy ulicy Szamotulskiej 40/5 do odwołania - prosimy jednocześnie o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności !

Wieszak na ręcznik bez wiercenia tesa® Hukk

40254-00000-00

Zapytaj o Produkt

Wieszak na ręcznik bez wiercenia tesa® Hukk

Wieszak na ręcznik bez wiercenia tesa® Hukk

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena: 123,90 zł brutto
100,73 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Funkcjonalny, charakteryzujący się efektownym designem wieszak na ręcznik tesa® Hukk okrągły (kwadratowa płyta ścienna oraz zaokrąglony uchwyt i pierścień) o wymiarach 200 x 177 x 70 mm zapewni nie tylko wygodne użytkowanie, ale także wyjątkową aranżację przestrzeni w łazience. Wykonana z wysokiej jakości metalu konstrukcja wieszaka jest chromowana na wysoki połysk, co sprawia, że uzyskana odporność na oddziaływanie wody gwarantuje całkowitą jego nierdzewność. Samoprzylepny wieszak na ręcznik tesa® Hukk zapewnia bezproblemowy montaż (bez wiercenia) dzięki opatentowanej technologii tesa® Power.Kit (innowacyjny system montażowy typu all-in-one), a tym samym możliwość szybkiego użytkowania – już po 12 godzinach schnięcia kleju. Optymalne efekty łączenia z powierzchnią wieszak na ręcznik tesa® Hukk okrągły uzyskuje na podłożach z:

      kamienia naturalnego, marmuru,

      płytek ceramicznych,

      betonu, szkła, metalu i drewna,

      tworzywa sztucznego.  

 

Na powierzchniach z tapety, powłoki antyadhezyjnej i stiuku (tynki szlachetne) wieszaka tesa® Hukk nie wolno stosować. Oczekiwania w zakresie możliwości jego przestawienia w inne miejsce realizowane są poprzez bezproblemowy demontaż (nie pozostawia żadnych śladów) oraz montaż z wykorzystaniem nowego adaptera BK20. 

Specyfikacja

KolorSrebrny
Wymiary200 mm x 177 mm x 70 mm
Materiał wykonaniaChromowany metal
WykończeniePołysk
Seria HukkSeria Hukk

Opinie

Napisz opinię

Wieszak na ręcznik bez wiercenia tesa® Hukk

Wieszak na ręcznik bez wiercenia tesa® Hukk

Napisz opinię

Produkty powiązane