Szanowni Państwo od dnia 16 Marca 2020 zawieszamy możliwość odbioru osobistego towarów w naszym biurze przy ulicy Szamotulskiej 40/5 do odwołania - prosimy jednocześnie o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności !

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Hukk

40253-00000-00

Zapytaj o Produkt

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Hukk

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Hukk

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena: 239,90 zł brutto
195,04 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wyjątkowo atrakcyjny wizualnie podwójny reling na ręczniki tesa® Hukk samoprzylepny o wymiarach 50 x 700 x 160 mm gwarantuje nie tylko efektowną aranżację łazienki, ale również wygodne i bezproblemowe ich suszenie. Odporna na wilgotne środowisko (całkowita nierdzewność) konstrukcja metalowa relingu charakteryzuje się chromowanym na wysoki połysk wykończeniem zaokrąglonych uchwytów i drążków oraz kwadratowych płyt ściennych. Nie wskazane jest stosowanie łazienkowego relingu na ręczniki tesa® Hukk na ścianach pokrytych stiukiem (tynki szlachetne) i tapetą oraz z powłokami antyadhezyjnymi. Najlepsze efekty trwałości łączenia bez wiercenia (system montażowy typu all-in-one – innowacyjna technologia tesa® Power.Kit) wykazuje na ścianach:

      z tworzywa sztucznego,

      z betonu, szkła, metalu i drewna,

      pokrytych marmurem, kamieniem naturalnym, płytkami ceramicznymi.

 

Użytkowanie relingu na ręczniki tesa® Hukk można rozpocząć już po 12 godzinach schnięcia kleju. Jego zaletą jest możliwość łatwego usunięcia (nie pozostawia na powierzchni śladów po masie klejowej) oraz ponowny montaż w wybranym miejscu. D tego celu niezbędne jest skorzystanie z nowego adaptera BK20. 

Specyfikacja

KolorSrebrny
Wymiary50 mm x 700 mm x 160 mm
Materiał wykonaniaChromowany metal
WykończeniePołysk
Seria HukkSeria Hukk

Opinie

Napisz opinię

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Hukk

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Hukk

Napisz opinię

Produkty powiązane