Szanowni Państwo od dnia 16 Marca 2020 zawieszamy możliwość odbioru osobistego towarów w naszym biurze przy ulicy Szamotulskiej 40/5 do odwołania - prosimy jednocześnie o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności !

Mydelniczka łazienkowa bez wiercenia tesa® Loxx

40282-00000-00

Zapytaj o Produkt

Mydelniczka łazienkowa bez wiercenia tesa® Loxx

Mydelniczka łazienkowa bez wiercenia tesa® Loxx

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena: 113,90 zł brutto
92,60 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Elegancka, praktyczna mydelniczka łazienkowa tesa® Loxx z wyprofilowanym talerzykiem (satynowe szkło) na mydło zapewni wygodne użytkowanie. Jej efektowny wygląd dopełnia obły kształt uchwytu oraz okrągła płytka mocująca, w całości wykonane z metalu chromowanego na wysoki połysk. Co więcej, z gwarancją najwyższej odporności na działanie wody oraz całkowitej nierdzewności. Optymalną trwałość mocowania samoprzylepnej mydelniczki do łazienki o wymiarach 50 x 140 x 112 mm uzyskuje się na podłożach ściennych wykonanych z:

      tworzywa sztucznego,

      betonu, drewna, metalu, szkła,

      marmuru i kamienia naturalnego,

      płytek ceramicznych. 

 

Za bezproblemowe i bez wiercenia mocowanie mydelniczki tesa® Loxx odpowiada opatentowany system montażowy typu all-in-one (nowoczesna technologia tesa® Power.Kit). Zastosowana masa klejąca umożliwia użytkowanie już po 12 godzinach jej schnięcia. Wyklucza się montaż mydelniczki łazienkowej na tapetach, tynkach szlachetnych oraz na powierzchniach o strukturze bez gwarancji przylepności. W przypadku konieczności jej przestawienia w bardziej dogodne dla domowników miejsce można bezproblemowo zdemontować mydelniczkę tesa® Loxx i, co istotne, bez pozostawienia śladów po kleju. Do ponownego montażu niezbędny będzie nowy adapter BK20.

Specyfikacja

Kolorsrebrny, mleczny biały
Wymiary50 mm x 140 mm x 112 mm
Materiał wykonaniaChromowany metal
WykończeniePołysk
Seria LoxxSeria Loxx

Opinie

Napisz opinię

Mydelniczka łazienkowa bez wiercenia tesa® Loxx

Mydelniczka łazienkowa bez wiercenia tesa® Loxx

Napisz opinię

Produkty powiązane