Szanowni Państwo od dnia 16 Marca 2020 zawieszamy możliwość odbioru osobistego towarów w naszym biurze przy ulicy Szamotulskiej 40/5 do odwołania - prosimy jednocześnie o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności ! Jednocześnie informujemy, że wszystkie zamówienia wysyłkowe realizowane są w normalnym trybie.

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Loxx

40278-00000-00

Zapytaj o Produkt

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Loxx

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Loxx

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena: 159,90 zł brutto
130,00 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Samoprzylepny pojedynczy reling na ręcznik tesa® Loxx o wymiarach 50 x 700 x 85 mm cechujący się obłymi kształtami chromowanej na wysoki połysk metalowej konstrukcji, zapewnia wygodne i bezpieczne dla domowników użytkowanie, a także wyjątkowe walory estetyczne. Wysokiej jakości reling łazienkowy doskonale wpisuje się w potrzebę skutecznego suszenia ręczników, gwarantując przy tym najwyższą odporność na działanie wody i w rezultacie całkowitą nierdzewność. Bezproblemowe mocowanie bez wiercenia na podłożach takich jak:

      drewno, beton, metal, szkło,

      marmur, kamień naturalny,

      płytki ceramiczne,

      tworzywo sztuczne,

 

zapewnia innowacyjna technologia tesa® Power.Kit (system montażowy typu all-in-one) z użyciem 2 okrągłych płytek mocujących. Optymalną trwałość łączenia uzyskuje się po 12 godzinach schnięcia substancji klejącej. Tego rodzaju relingi na ręczniki z łatwością można zdemontować bez pozostawienia śladów, a także zamocować w innym miejscu z wykorzystaniem nowych adapterów BK20. Łazienkowy reling na ręcznik tesa® Loxx nie powinien być mocowany na tapetach, tynkach szlachetnych oraz powierzchniach bez gwarancji przylepności.

Specyfikacja

KolorSrebrny
Wymiary50 mm x 700 mm x 85 mm
Materiał wykonaniaChromowany metal
WykończeniePołysk
Seria LoxxSeria Loxx

Opinie

Napisz opinię

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Loxx

Reling na ręcznik bez wiercenia tesa® Loxx

Napisz opinię

Produkty powiązane