Szanowni Państwo od dnia 16 Marca 2020 zawieszamy możliwość odbioru osobistego towarów w naszym biurze przy ulicy Szamotulskiej 40/5 do odwołania - prosimy jednocześnie o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności ! Jednocześnie informujemy, że wszystkie zamówienia wysyłkowe realizowane są w normalnym trybie.

Menu kategorii

Karteczki samoprzylepne 

Jest 1 produkt.
Czy zdarzyło Ci się zapomnieć o ważnym spotkaniu albo przeoczyć termin płacenia rachunku? Aby zapobiec takim zdarzeniom, warto przygotować sobie krótką notatkę-przypominajkę. Idealnie nadają się do tego kolorowe karteczki samoprzylepne. Są one dostępne w naszym sklepie internetowym, ale tylko do wyczerpania zapasów! Te kwadratowe karteczki o wymiarach 75 × 75 mm możesz nakleić na dowolną, gładką powierzchnię, np. na biurko czy krawędź monitora. Neonowe barwy sprawiają, że na pewno nie przeoczysz przygotowanej notki. Jeśli jednak wolisz bardziej stonowany kolor, możesz postawić na zapas żółtych karteczek.


Proponowane akcesoria biurowe od tesa® to wysokiej jakości produkty, pozbawione niebezpiecznych dla zdrowia rozpuszczalników. Już dziś możesz zamówić je w dobrej cenie, zyskując pewność, że kupujesz towar wysokiej jakości. Plik kolorowych karteczek przyda się zarówno w domu, jak i w firmie – wszędzie tam, gdzie zechcesz zapisać sobie coś ważnego. Nie czekaj – zaopatrz się w nie i notuj, a nie ominie Cię nic istotnego!

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji