Szanowni Państwo od dnia 16 Marca 2020 zawieszamy możliwość odbioru osobistego towarów w naszym biurze przy ulicy Szamotulskiej 40/5 do odwołania - prosimy jednocześnie o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności ! Jednocześnie informujemy, że wszystkie zamówienia wysyłkowe realizowane są w normalnym trybie.

Haczyk na ręcznik bez wiercenia tesa® Loxx

40276-00000-00

Zapytaj o Produkt

Haczyk na ręcznik bez wiercenia tesa® Loxx

Haczyk na ręcznik bez wiercenia tesa® Loxx

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena: 52,90 zł brutto
43,01 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wykonany z chromowanego na wysoki połysk metalu, pojedynczy haczyk na ręcznik tesa® Loxx samoprzylepny o wymiarach 42 x 42 x 50 mm jest świetnym, designerskim rozwiązaniem w wielu łazienkach. Obłe kształty i okrągła płytka mocująca zapewnią przy tym wygodne i bezpieczne zawieszanie ręcznika. Szybki i prosty montaż bez wiercenia oraz wysoka trwałość mocowania jest zasługą samoprzylepnego rozwiązania montażowego typu all-in-one (innowacyjna opatentowana technologia tesa® Power.Kit). Już po 12 godzinach schnięcia kleju haczyk na ręcznik jest w pełni gotowy do użytkowania z gwarancją całkowitej odporności na działanie wody, a tym samym nierdzewności. Nie zaleca się montażu haczyków łazienkowych na tynkach szlachetnych, tapetach oraz powierzchniach o słabej przylepności. Najlepsze rezultaty w zakresie trwałości mocowania uzyskuje się na podłożach o gładkiej strukturze, w tym na:

      drewnianych, betonowych, metalowych, szklanych,

      marmurowych i z kamienia naturalnego,

      płytkach ceramicznych,

      wykonanych z tworzywa sztucznego. 

 

Przestawienie haczyka na ręcznik tesa® Loxx w inne miejsce jest bezproblemowe. W prosty sposób i bez pozostawienia śladów po kleju można go szybko zdemontować.

Specyfikacja

KolorSrebrny
Wymiary42 mm x 42 mm x 50 mm
Materiał wykonaniaChromowany metal
WykończeniePołysk
Seria LoxxSeria Loxx

Opinie

Napisz opinię

Haczyk na ręcznik bez wiercenia tesa® Loxx

Haczyk na ręcznik bez wiercenia tesa® Loxx

Napisz opinię

Produkty powiązane