Szanowni Państwo od dnia 16 Marca 2020 zawieszamy możliwość odbioru osobistego towarów w naszym biurze przy ulicy Szamotulskiej 40/5 do odwołania - prosimy jednocześnie o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności !

Szczotka do WC bez wiercenia tesa® Loxx wisząca

40274-00000-00

Zapytaj o Produkt

Szczotka do WC bez wiercenia tesa® Loxx wisząca

Szczotka do WC bez wiercenia tesa® Loxx wisząca

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Cena: 179,90 zł brutto
146,26 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Wodoodporny, z gwarantowaną nierdzewnością uchwyt na szczotkę WC tesa® Loxx samoprzylepny cechuje się atrakcyjnym designem chromowanej na wysoki połysk metalowej konstrukcji o obłych kształtach, w tym również płytki mocującej. Ciekawej aranżacji ściennej dopełnia satynowe szkło pojemnika. Trwałość mocowania bez wiercenia zapewnia innowacyjna technologia tesa® Power.Kit wykorzystująca opatentowane rozwiązanie montażowe typu all-in-one. Możliwość bezproblemowego użytkowania uchwytu na szczotkę WC uzyskujemy już po 12 godzinach schnięcia kleju. Nie zaleca się jego stosowania na powierzchniach nieprzylepnych, a także tapetach i tynkach szlachetnych. Najlepsze efekty mocowania można osiągnąć na podłożach betonowych, a także:

      szklanych, drewnianych, metalowych,

      z płytek ceramicznych i marmuru,

      z kamienia naturalnego,

      z tworzyw sztucznych.

 

Najwyższej jakości, atrakcyjny cenowo uchwyt na szczotkę WC tesa® Loxx o wymiarach 390 x 117 x 165 mm w sytuacji zmiany miejsca usytuowania można szybko i w prosty sposób zdemontować bez uszkadzania powierzchni i pozostawiania śladów po kleju. Za pomocą nowego adaptera BK20 ponowny montaż nie stanowi problemu. Dla ułatwienia dezynfekcji główki szczotki można ją wykręcić, natomiast szklanego pojemnika po prostu wyjąć.

Specyfikacja

KolorSrebrny, mleczny
Wymiary390 mm x 117 mm x 165 mm
Materiał wykonaniaChromowany metal, matowe szkło
WykończeniePołysk
Seria LoxxSeria Loxx

Opinie

Napisz opinię

Szczotka do WC bez wiercenia tesa® Loxx wisząca

Szczotka do WC bez wiercenia tesa® Loxx wisząca

Napisz opinię

Produkty powiązane