UWAGA! Zamówienia składane w dniach 15-20 Września 2020 r. zostaną przekazane do realizacji począwszy od 21 Września 2020 r., w kolejności wpłynięcia zamówienia. Za niedogodności najmocniej przepraszamy!

Menu kategorii

Powiązane artykuły

 • Moskitiera biała czy czarna?

  Stoisz przed trudnym wyborem koloru moskitiery, zastanawiasz się która lepsza, biała czy czarna... Spokojnie, w tym artykule z pewnością rozwiejemy każdą Twoją wątpliwość!

 • Czy zdejmować moskitierę na zimę?

  Zima - czas w którym nawet owady zapadają w sen zimowy. Co wówczas z moskitierą? Zdejmować czy zostawić? W tym artykule wyjaśniamy co warto zrobić.

 • Jak zamontować moskitierę?

  Montaż moskitiery jest bardzo łatwy. Dzięki odpowiedniej instrukcji zrobisz to sam. Zapewnij sobie ochronę przed owadami, zobacz jakie to proste!

 • Moskitiera - skuteczna ochrona

  Obecność owadów w naszym klimacie jest nieunikniona. Komary czy muchy - są wszędzie. Ale mamy na to sposób - moskitiera! Pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.

 • Jak czyścić moskitiery?

  Sezon letni z pewnością wiąże się z ciepłem - a co za tym idzie? Oczywiście kurz który osiada na oknach i moskitierach. Doradzamy jak czyścić moskitiery tak by ich nie uszkodzić.

Powiązane artykuły

Akcesoria do moskitier 

Jest 3 produktów.

Funkcjonujące w naszej ofercie moskitiery tesa® do okien i drzwi charakteryzują się wysoką jakością wykonania, wyjątkowym designem i możliwością bezproblemowego samodzielnego montażu. W zależności od wyboru określonej moskitiery jej mocowanie wymaga zastosowania niezbędnych akcesoriów. W przypadku montażu moskitier do ościeżnicy, ramy okiennej lub do sufitu mają zastosowanie odpowiednie akcesoria w postaci plastrów i haczyków Powerstrips, rzepów samoprzylepnych oraz specjalnych adapterów z zaciskami niepowodującymi uszkodzeń ram aluminiowych, a więc produkty wykluczające wiercenie w danej powierzchni. Co ważne, intensywne lub nieostrożne użytkowanie może także spowodować zużycie, bądź uszkodzenie siatki ochronnej dedykowanej do ram aluminiowych. Możliwość jej wymiany eliminuje konieczność zakupu kompletnego produktu.

Czytaj dalej
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Adapter do ram aluminiowych

Chcąc w sprawny i bezpieczny sposób zamocować moskitierę ramkową na drzwi, która zabezpieczy wnętrze naszego domu czy mieszkania przed owadami, warto sięgnąć po specjalny adapter do ram aluminiowych. To sprytne rozwiązanie umożliwia montaż osłony bez konieczności sięgania po narzędzia oraz wiercenia dziur w ościeżnicy. Sprawdź przygotowaną przez nas ofertę i przekonaj się, jak szybko możesz zamontować moskitierę drzwiową, przy użyciu dedykowanego adaptera.

adapter do ram moskitier
Rzep do moskitier

Rzep do moskitier

Oferowane przez nas akcesoria przeznaczone do montażu moskitier to nie tylko adaptery, ale także praktyczne rzepy. Tego rodzaju rozwiązania są dostępne w formie taśmy wyposażonej w warstwę samoprzylepną, dzięki której osłonę można szybko i sprawnie przymocować do ościeżnicy okna lub drzwi. Co więcej, rzep do moskitier daje też możliwość łatwego zdejmowania siatki, np. w celu jej wyczyszczenia czy wyprania.

Siatka do moskitier

Dostępne w naszym sklepie komponenty do mocowania osłon ochronnych przed owadami to także funkcjonalna siatka wykonana z wysokiej jakości włókna szklanego. Zakup tego rodzaju produktu daje możliwość samodzielnej wymiany zużytego lub uszkodzonego elementu na nowy, bez konieczności wymieniania całej moskitiery ramy aluminiowej. Oferowana siatka jest odporna na działanie promieniowania UV i gwarantuje doskonałą widoczność.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Średnia ocen: 4.46/5 z 7 ocen