Uszczelka do okien silikonowa tesamoll® Premium Flexible 6 m x 9 mm x 7 mm, przezroczysta

05417-00200-02

Zapytaj o Produkt

Uszczelka do okien silikonowa tesamoll® Premium Flexible 6 m x 9 mm x 7 mm, przezroczysta

Uszczelka do okien silikonowa tesamoll® Premium Flexible 6 m x 9 mm x 7 mm, przezroczysta

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

52,00 zł brutto
42,28 zł netto

-9%

57,02 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Cechy produktu
Zapewniająca niezwykle skuteczną izolację, samoprzylepna, silikonowa uszczelka do okien i drzwi tesamoll® Premium Flexible o profilu w kształcie litery omega, to najwygodniejsze uszczelnianie, gdyż profil łatwo dostosowuje się do każdego rozmiaru szczeliny. Produkt może być używany do zabezpieczania przed przeciągami szpar o wielkości od 1 mm do 7 mm.

Wykonana z samoprzylepnego i trwałego profilu silikonowego uszczelka tesamoll® Premium Flexible stanowi rozwiązanie odporne na wszystkie warunki atmosferyczne, nawet te ekstremalne. Jest przeznaczona do zastosowań w skrajnych temperaturach wynoszących od -50°C do +60°C. Przymocowanie uszczelki nie wymaga użycia żadnych narzędzi, młotka, śrub oraz gwoździ. Silikonowe uszczelki do okien tesamoll® Premium Flexible dostępne są w dwóch opcjach kolorystycznych – białej lub przezroczystej.
  • Samoprzylepny, trwały silikonowy profil
  • Trwałość do 15 lat
  • Odporna na działanie ekstremalnych warunków atmosferycznych, promieniowania UV i ozonu
  • Jeden rozmiar odpowiedni do różnych rozmiarów szczelin, od 1 do 7 mm
  • Zabrudzenia na uszczelce wystarczy przetrzeć szmatką
  • Łatwy montaż bez użycia gwoździ, śrub czy wkrętów
  • Odporna na działanie temperatur od -50 °C do +60 °C

Specyfikacja

Wymiary 6 m x 9 mm x 7 mm

Opinie

Oceń 
2018-10-17

Skończyłem z przeciągami

W końcu udało mi się pożegnać denerwujące przeciągi! Uszczelka silikonowa wykonuje swoje zadanie bardzo dobrze, choć tak jak piszą poprzednicy, jest trochę droga. Mimo wszystko lepiej zapłacić trochę więcej i kupić produkt lepszej jakości – polecam!

Oceń 
2018-06-23

Polecam

Raczej nie ufałem tego rodzaju rozwiązaniom, ale ta uszczelka do okna jest naprawdę dobra! Świetnie trzyma, nie widać praktycznie żadnych odklejeń, w dodatku silikonowa, czyli nie potarga się tak jak pianka… Polecam, choć cena jednak dość wysoka.

Oceń 
2016-01-05

pomaga na mrozy

naprawdę czuć różnice, ale strasznie droga i szkoda, że nie ma jej w dłuższych rolkach, , bo na wszystkie okna w domu wydałam przeszło 400zł, powinni państwo o tym pomyślec

Oceń 
2015-11-24

potwierdzam jakość

uszczelka nie należy do najtańszych i pewnie dlatego jest dość ciężko dostępna... . ale faktyznie jakość wykonana jest wysoka i nie mam wątpliwości co do trwałości (zupelnie inna polka niz gumowe czy piankowe uszczelki)

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Uszczelka do okien silikonowa tesamoll® Premium Flexible 6 m x 9 mm x 7 mm, przezroczysta

Uszczelka do okien silikonowa tesamoll® Premium Flexible 6 m x 9 mm x 7 mm, przezroczysta

Napisz opinię

Produkty powiązane

Instrukcja montażu

Montaż uszczelek gumowych i silikonowych do okien tesamoll®

Krok 1

Dobierz odpowiedni profil i rodzaj uszczelki, aby dokładnie dopasować ją do szczelin w oknie. Użyj plasteliny lub innej plastycznej masy, która idealnie wpasuje się w nieszczelność i stworzy odcisk, który będzie można zmierzyć i w ten sposób dobrać odpowiedni rodzaj izolacji. Wymierz ile metrów uszczelki potrzebujesz.

Krok 2

Dokładnie oczyść i osusz powierzchnię montażową za pomocą domowych środków czyszczących, które nie zawierają silikonu i innych substancji zapobiegających przywieraniu, lub użyj do tego celu alkoholu. Możesz również użyć naszego Zmywacza w sprayu tesa®. Rama okna powinna być wolna od kurzu, zabrudzeń i tłuszczu.

Krok 3

Utnij nożyczkami odpowiednią długość uszczelki i rozdziel ją na mniejsze partie, tak aby dopasować uszczelnienie do framugi okna.

Krok 4

Usuń blister zabezpieczający warstwę kleju, następnie stopniowo i powoli przyklej ją dociskając do framugi okna. Tylko równo i dokładnie zaaplikowana izolacja będzie chroniła dom jesienią i zimą przed utratą ciepła i zagwarantuje mniejsze zużycie energii.

Krok 5

Skróć nadmiar uszczelki. Produkt powinien być idealnie wymierzony i dopasowany do szpar, aby dokładnie zintegrował się z powierzchnią montażową i nie utrudniał otwierania i zamykania się okna.

Krok 6

Dopasuj końce uszczelki, tak aby się nie odwijały i nie odklejały. Dobrze zaaplikowana izolacja będzie trwale przez długie lata skutecznie chronić wnętrze domu zarówno zima i latem.

Krok 7

Rezultatem uszczelnienia wszystkich okien jest potwierdzone znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania w okresie jesienno-zimowym, a w czasie letnim klimatyzacji. Uszczelki są wielosezonowe i bardzo ekonomiczne, gdyż oszczędność kosztów dochodzi nawet do kilkudziesięciu procent.