Promocja! Uszczelka gumowa tesamoll® PROFIL D 6m x 9mm, brązowa Zobacz większe

Uszczelka do okien gumowa tesamoll® PROFIL D 6m x 9mm, brązowa

05393-00103-00

Zapytaj o Produkt

Uszczelka do okien gumowa tesamoll® PROFIL D 6m x 9mm, brązowa

Uszczelka do okien gumowa tesamoll® PROFIL D 6m x 9mm, brązowa

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

13,75 zł brutto
11,18 zł netto

-8%

14,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Uszczelka o profilu D w kolorze brązowym. Wykonana z trwałej gumy w temperaturach od -50 °C do +60 °C gwarantuje pełną trwałość przez 8 lat. Uszczelnia szczeliny od 3 do 7 mm pozwalając na ograniczenie kosztów energii nawet o 40%. Zabrudzenia na uszczelce wystarczy przetrzeć szmatką. Jest samoprzylepna, bardzo prosta w montażu i wygodna do usunięcia.

Specyfikacja

Wymiary 6 m x 9 mm
Profil D

Opinie

Oceń 
2018-10-22

Tania i skuteczna

Cena bardzo przystępna i uszczelka się sprawdziła – czego chcieć więcej? Dobry produkt za nieduże pieniądze. Montaż faktycznie jest łatwy, tak jak zapewnia producent. Przesyłkę otrzymałem po dwóch dniach roboczych.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Uszczelka do okien gumowa tesamoll® PROFIL D 6m x 9mm, brązowa

Uszczelka do okien gumowa tesamoll® PROFIL D 6m x 9mm, brązowa

Napisz opinię

Produkty powiązane

Instrukcja montażu

Montaż uszczelek gumowych i silikonowych do okien tesamoll®

Krok 1

Dobierz odpowiedni profil i rodzaj uszczelki, aby dokładnie dopasować ją do szczelin w oknie. Użyj plasteliny lub innej plastycznej masy, która idealnie wpasuje się w nieszczelność i stworzy odcisk, który będzie można zmierzyć i w ten sposób dobrać odpowiedni rodzaj izolacji. Wymierz ile metrów uszczelki potrzebujesz.

Krok 2

Dokładnie oczyść i osusz powierzchnię montażową za pomocą domowych środków czyszczących, które nie zawierają silikonu i innych substancji zapobiegających przywieraniu, lub użyj do tego celu alkoholu. Możesz również użyć naszego Zmywacza w sprayu tesa®. Rama okna powinna być wolna od kurzu, zabrudzeń i tłuszczu.

Krok 3

Utnij nożyczkami odpowiednią długość uszczelki i rozdziel ją na mniejsze partie, tak aby dopasować uszczelnienie do framugi okna.

Krok 4

Usuń blister zabezpieczający warstwę kleju, następnie stopniowo i powoli przyklej ją dociskając do framugi okna. Tylko równo i dokładnie zaaplikowana izolacja będzie chroniła dom jesienią i zimą przed utratą ciepła i zagwarantuje mniejsze zużycie energii.

Krok 5

Skróć nadmiar uszczelki. Produkt powinien być idealnie wymierzony i dopasowany do szpar, aby dokładnie zintegrował się z powierzchnią montażową i nie utrudniał otwierania i zamykania się okna.

Krok 6

Dopasuj końce uszczelki, tak aby się nie odwijały i nie odklejały. Dobrze zaaplikowana izolacja będzie trwale przez długie lata skutecznie chronić wnętrze domu zarówno zima i latem.

Krok 7

Rezultatem uszczelnienia wszystkich okien jest potwierdzone znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania w okresie jesienno-zimowym, a w czasie letnim klimatyzacji. Uszczelki są wielosezonowe i bardzo ekonomiczne, gdyż oszczędność kosztów dochodzi nawet do kilkudziesięciu procent.