Menu kategorii

Taśmy do płyt gipsowo-kartonowych 

Jest 3 produktów.
Oto oferta dla pracowników branży budowlanej i wszystkich osób, które są na etapie prac wykończeniowych domu: samoprzylepne taśmy do płyt gipsowo-kartonowych. Produkt ten, wykonany z włókna szklanego, sprawdzi się również jako wypełniacz nieestetycznych ubytków na ścianie. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz jego warianty o różnej szerokości. Dzięki temu dopasujesz siatkę konkretnie do swoich potrzeb.

Wysoka odporność na rozciąganie sprawia, że taśma spełni należycie swoje zadanie, zapewniając solidne połączenie nawet na chropowatych powierzchniach. Siatka maskująca do łączenia płyt to mocniejsza, pewniejsza alternatywa dla tradycyjnych taśm, wykonanych z papieru.

Kupując w sklepie tesa®, możesz wybrać sposób odbioru towaru. Klienci z Poznania i okolic często decydują się na odbiór osobisty w naszym biurze. Jeśli mieszkasz w innym rejonie kraju, zamów z dostawą do domu lub firmy. Przekonaj się, jak możesz ułatwić i przyspieszyć sobie pracę dzięki takiej praktycznej taśmie maskującej!
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów