Szanowni Państwo od dnia 16 Marca 2020 zawieszamy możliwość odbioru osobistego towarów w naszym biurze przy ulicy Szamotulskiej 40/5 do odwołania - prosimy jednocześnie o wyrozumiałość i przepraszamy za niedogodności !

Menu kategorii

Folie malarskie 

Jest 4 produktów.
Prezentujemy produkty, niezbędne przy niemal każdym remoncie. Oferowane folie malarskie tesa® przydadzą się zarówno zawodowcom, jak i osobom, przemalowującym samodzielnie pokój. Zaletą naszych rozwiązań jest to, iż proponowana tu – teoretycznie zwykła – folia jest dużo łatwiejsza w stosowaniu niż przeciętny produkt z dowolnego sklepu. Solidny polietylen HDPE zabezpieczy podłogę i okno podczas malowania. W dodatku jest to folia z taśmą samoprzylepną, co przyspiesza jej mocowanie. Ponadto krawędzie, takie jak np. framugi czy listwy przypodłogowe, będą świetnie zabezpieczone. Cena produktów, biorąc pod uwagę ich funkcjonalność, jest naprawdę korzystna!

Zapraszamy do składania zamówień w naszym sklepie internetowym! Jeśli planujesz remont w Poznaniu lub okolicach, zakupioną wcześniej folię możesz odebrać u nas, w biurze na Szamotulskiej. Nie jesteś z tego miasta? Nie ma problemu! Wyślemy do Ciebie zamówienie (Paczkomatem, Pocztą Polską lub kurierem). Przekonaj się, jak sprawnie Twoja praca będzie szła z praktyczną folią samoprzylepną!
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów